2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی قشنگ تره 

دومی بعد یه مدت دلگیر میشه

سنگ پشت کابینتی که توش طلایی داره هم میتونید استفاده کنید خیلی شیکه 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
عزیزم مشکی با رگه های طلایی منظورتونه؟

نه سفید با رگه های طلایی 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
چطور میشه بین کابینتی مشکی بزنم سنگ روی کانتر رو سفید؟

نمیدونم .‌باید از فروشنده بپرسی .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اره یه مدل مات وکیوم یه مدل براق پولیشی براشما چندمتر بود و چقدر تموم شد؟

مال ما هنوز نزدن فقط طرح انتخاب کردم اشپزخونم ۲۴متره ولی کابینت رو ال میزنم که میشه ده متر کابینت تقریبا ۲۰۰و خورده ای تا ۳۰۰گفتن میشه 

این مدل 

خیلی قشنگه گلم مبارکتون باشه چقدر دراومد براشما؟ فقط بین کابینتی رو نمیشه ساده سفید یا مشکی بزنی؟

ممنونم

یک سال و نیم پیش حدود دویست

دراش رنگه روکش نیست

روکش ارزونتر درمیاد

بین کابینتی ی مدل سفید هست طرح آجریه خییلی نازن

ی رگه های کرم و طلایی ملایمی توش داره 

او در بر و ایام به کام است...

مثلا یه همچین چیزی البته بازار بری طرح های قشنگ تر از اینم هست 

امکانش نیست ببینم مدل شمارو؟ هردو مشکیه براشما؟ تمیزکردنش سخت نیست؟

هم کانتر مشکی هم بین کابینتی 

الان که بفرستم عکسای تو گوشیمو خالی کردم چند وقت پیش تو گوشیم هم ندارم 

فردا میفرستم ببینی 

کلی بخوام بگم کانتر مشکی ساده یه کوچولو اذیت میکنه ولی بین کابینتی هام مشکی براق رگه داره من خیلی دوستش دارم اما اینم قسمت پشت سینک لکه آب میمونه، برای من چون خیلی دید نداره و کنار آشپزخونه هست مهم نیست راستش

از هیچ کدومشون پشیمون نشدم اصلا بنظرم خیلی متفاوت و جذابه

2706