2733
2734

خانوما دختر من دو سال و نیمه ، خیلی مهربونه، با مزه است بیرون‌میریم باهمه دوست میشه اما از نوزادی کلا بچه سختی بود، بی طاقته، مثلا میخوام ببرمش بیرون از اول که دارم لباس تنش میکنم گریه میکنه و جیغ میکشه، دیگه به خدا پام از خونه میذارم بیرون جونی واسم نمیمونه، میریم پارک رو تاب میخواد بشینه صبر نمیکنه یه بچه رو تاب نشسته اینقدر جیغ و گریه میکنه تا خودش بشینه

جرات ندارم بهش نه بگم چنان از ته دل جیغ میکشه تموم ساختمون صداش میپیچه، 

گاهی خسته میشم الانم باردارم، میگم خدایا من که اصلا اهل جیغ نبودم چرا این بچه اینقدر جیغ میکشه وقتی میریم جای شلوغ جیغ میزنه بعضی زنا چپ‌چپ آدمو نگاه میکنن انگار دارن بهت میگن بلد نیستی بچتو ساکت کنی یا حتما خودت جیغ زدی در صورتی که منو شوهرم جفتمون ساکتیم

نمیدونم چی کار کنم، گاهی عصبانی میشم باهاش دعوا میکنم اما بعدش عذاب وجدان میگیرم

فقط دوست داره بره مهمونی و توی جمع خونوادگی باشه

عاشق خونه مادربزرگاشه، ولی خب منم غریبم بیشتر باهم تنهاییم

یکی میگفت بذار مهد درست میشه اما میترسم چون جیغ میزنه اونا کلافه بشن بزننش یا بترسوننش...

اگر راهکاری دارید راهنماییم‌کنید دوستان من ۱۹ هفته باردارم گاهی اینقدر عصبیم میکنه میشینم به حال خودم گریه میکنم

عزیزم چقدر زود دوباره باردار شدی

حتما سخت میگزره فقط باید صبوری کنی بچه ها توی هر سنی یه جورن خوب میشه البته زمان میبره 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها زود عوض میشن این رفتارشم دوره داره باید ب جیغاش بی اهمیت باشی وگرنه دوره اش طولانی مبش باید ا ...

همین دیگه من تا جیغ میزنه مخصوصا وقتی بیرون هستیم میترسم آبروم بره دست و پام رو گم‌میکنم

یه بار خواستیم با مترو بریم جایی بعد یهو بی دلیل شروع کرد گریه و جیغ هرچی بهش گفتم مادر آروم باش بغلش کردم نازش کردم ، اما بدتر میکرد یه خانومی تو مترو هی بهم متلک میگفت که بلد نیستی بچه تربیت کنی ، بلد نیستی بچه ات رو ساکت کنی، وای این چه بچه ایه، وای این چه مادریه، اینقدر میگفت و من از غصه و استرس حرفاش ضربان قلبم رفته بود بالا سریع اولین ایستگاه خارج شدم و نشستم روی زمین گریه کردم از بس بهم حرف زد، این خاطره تو ذهنم مونده تا جایی بچم شروع میکنه گریه یا جیغ دست و پامو گم میکنم، چشام پر اشک میشه، قلبم تند نند میزنه، فقط میخوام به هر قیمتی بچه امو ساکت کنم

خدا از اون خانوم نگذره تا آخر عمرم قیافش و صداش تو ذهنمه چون اینقدر تحقیرم کرد جلوی همه ، همیشه استرسش با منه تا آخر عمرم

2738
اگر حرفشو گوش ندم چی کار کنم بذارم همین جوری جیغ بکشه؟؟؟ 

اره بزار جیغ بکشه ....شاید دوبار چهار بار اذیت بشید ولی بعدش خودش میفهمه که با جیغ و داد راه به جایی نمی‌بره...اگه از الان وا بدی بدبختی 

همین دیگه من تا جیغ میزنه مخصوصا وقتی بیرون هستیم میترسم آبروم بره دست و پام رو گم‌میکنم یه بار خوا ...

سعی کن جایی نری تا بچت کوچیکه واقعا دیگران تربیت ادمو خراب میکنن مطمئن باش مقصر جیغ دخترت تو نیسی پس اصلا ب حرفا و قضاوتا اهمیت نده

دوست خوبم کودک دلبندتون بدون شک با جیغ و فریاد به توجهی که می خواد دست پیدا می کنه حتی توجه منفی شما، قانونی هست که می گه کودک توجه منفی رو به بی توجهی ترجیح میده، مثلا شما فریاد می کشید و...نکته ی بعد اینکه با جیغ یاد گرفته به خواسته هاش برسه و اینگونه جیغ کشیدن به جای خاموش شدن تقویت خواهد شد...نسبت به جیغ و فریاد او بی اهمیت باشید و محیط رو کوتاه مدت ترک کنید و به کاری سرگرم شید و غیرمستقیم حواستون بهش باشه، بدون دلسوزی و ترحم...و بهش گوشزد کنید که تا زمانی که جیغ و فریاد می کشه نمی تونید بهش توجه کنید، چند بار که این کار رو انجام بدید کم کم و با گذشت زمان رفتارش خاموش خواهد شد...با او بازی کنید و نیز توجه و نوازش زمانی که آرام است...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
همین دیگه من تا جیغ میزنه مخصوصا وقتی بیرون هستیم میترسم آبروم بره دست و پام رو گم‌میکنم یه بار خوا ...

یه جوراییم اون خانوم حق داشت الان ملت اعصاب خودشونم ندارن چ برسه جیغ بچه کسی دیگ اونم تو ی محیط عمومی

بهتر بود با مترو نری