2737
2734
عنوان

غربالگري نسل اميد و تعيين جنسيت

2002 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

دکتر من براي غربالگري نسل اميد رو بهم معرفي کرد که تماس گرفتم و با توجه به زمان آخرين پري تعيين کرد که کي برم.امروز رفتم همه مراحل آزمايش و مشاوره ژنتيک رو رفتم موقع سونو اولي دکتر گفت که 12 هفته نيستي و سن جنين کمتره حدود 11 هفته و چند روز .خلاصه با کلي ضربه زدن و فشار دادن سونوي اولي تموم شد منتظر سونوي تعيين جنسيت شدم دکتر آقا اومد که فکر کنم همون طهماسب بوده اون دوباره وضعيت جنين رو بررسي کرد و گفت احتمالا دختره.

خواستم بدونم تشخيص ايشون تا چه حد قابل اطمينان هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معمولا دکتر طهماسب پور داخل شکمو نگاه میکنه و جنسیتو میگه چون اندام جنسیشکوچیکه فعلا دیده نمیشه 

مثلا داخل شکم پسرا بیضه هست 

همونطوری که معدرو میبینند اونم پیدا میکنند دیگه واسه من 30 ثانیه نشد گفت همه چیز حوبه احتمالا پسره 

به کسی قطعی نمیگه ولی واسه همه درست درمیاد 

شکرت خدا
معمولا دکتر طهماسب پور داخل شکمو نگاه میکنه و جنسیتو میگه چون اندام جنسیشکوچیکه فعلا دیده نمیشه مثلا داخل شکم پسرا بیضه هست همونطوری که معدرو میبینند اونم پیدا میکنند دیگه واسه من 30 ثانیه نشد گفت همه چیز حوبه احتمالا پسره به کسی قطعی نمیگه ولی واسه همه درست درمیاد

ببین برا منم گفت صددرصد پسره که یازده هفته و چهار روز بودم خودشم

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2738

چون همسرم نذر کرده بود فکر میکردم پسر هست یکم جا خوردم گفت دختر.

نه اینکه دختر دوست نداشته باشم ها ولی چون تصوراتم پسر بود و به اون اسمی که همسرم میگفت صدا میکردم یه جوری شدم

البته دکتر اولی گفت چون هفته یازده هستی و یازده هفته و چند روزت هست احتمال خطای شما بیشتره

توکل بر خدا انشالله صحیح و سالم باشه

براي منم گفت پسره ولي به نظرم اشتباه گفت حس مي كنم دختره چند نفر رو هم شنيدم كه همين طهماسب پور جنسبت رو اشتباه كرده مخصوصا اونهايي كه پسر تشخيص ميده اشتباهش زياده

آوین جون هفته چندی؟کی رفته بودی؟چرا فکر میکنی اشتباه کرده؟

من فکر میکنم احتمال اشتباه توی پسرها کمتره چون یه چیزی دیدن که میگن پسر

معمولا ١٢هفته تمام وقت مي دن احتمالا دوره هات نامرتب تاريخ صحيح نگفتي ولي ميگن طهماسب پور درست ميگه حالا من هفته سونو انومالي دارمزبا طهماسب پور بزار ببينم درست گفته يا نه

من معمولا دوره هام مرتب بود ولی چون یه مدت دارو مصرف میکردم برای بارداری و اون ماه دقیقا داروها رو قطع کردم شاید تخمک گذاری دیرتر اتفاق افتاده ولی تاریخ شروع آخرین پری رو دقیقا یادمه.

دکتر اولی که سونو کرد گفت نینیت هنوز 12 هفته نشده یازده هفته و چند روزش هست که من گفتم بر اساس تریخ شروع پری الان 12 هفته و یک روزم هست گفت پس احتمالا تخمکگذاری دیرتر اتفاق افتاده

دردانه جون چون هفته 11 بوده ميگمبعد ميزان احتمال رو هم نگفتهفته 11 آلت تناسلي تشکيل شده؟

ببخش نگاه کردم دیدم یازده هفته و شش روزم بود رفتم

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2706