2737
2739
عنوان

روزهای آخر بارداری..

105 بازدید | 24 پست

۸ روز دیگه زایمانمه  و من دیگه طاقت ندارم😵‍💫😵‍💫 کی طاقت داره بده به من🤣😅یعنی همه این چندماه یکطرف این ۸ روز هم یکطرف به اندازه ۸ سال انگار قرار برام بگذره.

چقدر بارداری مخصوصا روزای پایانیش سخت و طولانی میگذره..😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زگیتی دوکس راسپاس یکی حق شناس و یکی حدشناس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسابی این ۸ روزبخاب 

سرتو کن تو گوشی

از هییییچ کاری نکرردن لذت ببر

چون با اومدن نی نی ارزوی رفتن به دسشویی بی دغدغه خواهی داشت😅😅

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2742
میشه واسه منم دعا کنی خدا بهم بچه بده🥺🥺🥺🥺🥺

حتما عزیزم.. آن شاء الله به حق همین ماه سال دیگه همچین موقعی تاپیک بزنی زایمان نزدیک

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره واقعا منم مثل شما هستم فقط با تفاوت اینکه بلاتکلیف هستم

چند هفته ای؟

چرا بلاتکلیف؟ برای نوع زایمان منظورته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسابی این ۸ روزبخاب  سرتو کن تو گوشی از هییییچ کاری نکرردن لذت ببر چون با اومدن نی نی ارزوی ...

الان ماه‌های نتونستم بخوابم 😭الآنم خب بدتر.. اینقدر شبها درد میاد سراغم و اینقدر سنگینم که نمیتونم چپو راست بشم همین باعث میشه بیخوابی داشته باشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند هفته ای؟ چرا بلاتکلیف؟ برای نوع زایمان منظورته

اره بارداری سومم هست دو تا طبیعی داشتم ۳۴ هفته رفتم گفت به پا هست بعد دکترسه هفته وقت داد گفت اگه چرخید طبیعی اگه نه سز میشم یک شنبه دیگه باید برم سونو لامصب نمی‌گذره روزا

2740
اره بارداری سومم هست دو تا طبیعی داشتم ۳۴ هفته رفتم گفت به پا هست بعد دکترسه هفته وقت داد گفت اگه چر ...

دقیقا.. الان یعنی ۳۷ هستی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان ماه‌های نتونستم بخوابم 😭الآنم خب بدتر.. اینقدر شبها درد میاد سراغم و اینقدر سنگینم که نمیتونم ...

اره درکت میکنم 

من سر بارداری اولم صب که رفتم بیمارستان تا ۷ شب تخت خابیدم پرستار اومد بیدارم کرد گفت نمیخای یه زوری بزنی  

انقد که کمبود خواب داشتم از استرس

اونجا خیالم راحت بود دکتر و ماما و پرستارا هستن 😂😂😂

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
وقت زایمان طبیعی ۲ اردیبهشت داده

منم دوست داشتم اردیبهشتی بشه اما نشد.. چون سزارینی هستم زودتر شد..تاریخ طبیعیم ۱۰ اردیبهشت بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=334774113]اره درکت میکنم  من سر بارداری اولم صب که رفتم بیمارستان تا ۷ شب تخت خابیدم پرستار اومد بیدارم ...[/QUOTE

🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40