2737
2734
عنوان

خیلی لاغر شدم ماه رمضان 😭😭

110 بازدید | 10 پست

شنیدم اینجا که خیلی ها برای لاغر شدن روزه گرفتن بر عکس چاق شدن پس چرا منه بیچاره لاغر شدم حالم از خودم بهم میخوره صورتم همه ی گوشتاش ریخته اصلا این دنیا چاره تعادل نداره 😭

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊

سن .قد .وزن .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دو کیلو اضافه شدم  هر سال ماه رمضون چاق میشم بعدش بر میگردم  پارسال ۵ کیلو اضافه شده ...

من نمیخواستم تغییر کنم 😭

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
2738
۲۴ سالمه قد ۱۶۴ فک کنم الان ۵۰ کیلو شده باشم 

ی هفته صبونه کامل بخور .اگ بتونی سیب زمینی و تخم مرغ ابپز بخوری سریع وزن میگیری...وعده هاتو یکم بیشتر بخور .ولی سیب زمینی و تخم مرغ ابپز برای صبونه معجزه میکنه توی کوتاه مدت حتی👌👌

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....