2737
2734
عنوان

گیجی منگی سرگیجه در خواب لرزش چشم

603 بازدید | 27 پست

سلام تور خدا کمکم کنید کسی بود گیجی منگی دائم داشته بعد چشماش لرزش های ریز داشته دیدش تغییر کرده باشه سرگیجه تو خواب داشته باشه انگار تو گهوارست😭 نمی تونم متمرکز کنم دیدم رو انگار چشام کشیده می شه تور خدا کسی مثل من بوده خوب شده باشه

سلام

نترس من قبل از عید اینجوری شده بودم

چون میترسیدم بدتر میشدم

یه جور دیگه میدیدم،کشیده میشد همه چی

چشم درد شدید داشتم

که رفتم مغز و اعصاب گفت مشکلی نداری

تو هم برو که خیالت راحت بشه

سلام نترس من قبل از عید اینجوری شده بودم چون میترسیدم بدتر میشدم یه جور دیگه میدیدم،کشیده میشد هم ...

چقد طول کشید خوب شدی من ۲ ماه درگیرم از نیمه های بهمن همش فکر می کنم خوب نمی شم چشمم لرزش داره چیزا رو نگاه می کنم انگار تو هم می رن دکتر مغز اعصاب می گه از گوش میانیه ولی انقد می ترسی خوب نمی شی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد طول کشید خوب شدی من ۲ ماه درگیرم از نیمه های بهمن همش فکر می کنم خوب نمی شم چشمم لرزش داره چیزا ...

من حرکت اجسام رو کشیده میدیدم

کلا منگ بودم

نمیتونستم تمرکز کنم

(مال ترس هم بود)

شما دکتر خوبی برو حتما که خیالت راحت بشه

چون اینجوری میترسی و خوب نمیشی

2728
2740
سلام عزیزم.خوب شدی؟؟

سلام نه هنوز چیزا انگار کشیده می شه تو چشمم چشام می بندم سرم و چشم تکون می خوره و احساس گیجی منگی دارم و انگار چشام لرزش داره تاره نمی دونم یطوریم

دکتر علتشو چی گفت؟ دارو چیا مصرف کردی؟

می گه گوش داخلی دارو یک ماه بتاهیستین و سیناریزین خوردم که دکتر مغز و اعصاب گقت دیگه نخور  برو توانبخشی و داروهای ضد اضطراب بهم داد چون من خیلی اضطرابم بالاست

من حالت خیلی بدی دارم انگار نمی تونم تمرکز کنم چیزا رو درست ببینم انگار می پرن از تو چشم توصیفش سخته بعد ی حالت گیجی منگی هم دارم

مم ام آر دادم معاینه چشم هم شدم شما چقد درگیری دارویی چیزی می خوری حالتت چطوریه تکون تو سرت و چشمت ا ...

منم نزدیک چهارساله گیجی و عدم تعادل مداوم دارم وقتایی شدید میشه مث یه موجی میاد تو چشمام پلکام سنگین و خسته..دکتر هم بمن همین قرصارو داده خوردم خوب نشدم یسری هم گفتن عصبیه

2706