2733
2734
عنوان

دیشب بابام آبرومو تو مطب دکتر برد 😭😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😑😑😑 یعنی دکترم دهاتی بازی دراورده زده قدش ؟؟

اره ازنظراسی بله

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
اره بخدا انگار همو ۱۰۰ساله میشناختن

اسی طرز فکرتو عوض کن اول که این اصلا دهاتی بازی نیس بهدشم اون خواسته تو راحت باشی 

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

😐پدر تو خوبه ...بابای من که مهمون داریم همه سر سفره نشسته هستن بابام زود تموم میکنه میره تو روشویی دسشویی ی اخ تفی راه میندازه ک نگو 🤢🤢🤢😂😂😂هزار بارم بهش گفتیم ..ی بارم روشویی کندیم از بیخ که بره تو حیاط 

آقا این پاشد رفت تو سینک ظرفشویی 😮‍💨😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

🤣🤣🤣🤣🤣

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
بخدا یعنی آب شدممم یکسره لبامو میجوییدم دستامو فشار میدادم

تنها برو 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

استارتر یاد بگیر هر کی سبک بازی درآورد اسم شو نزاری دهاتی بازی

حقیقت رو بخوام بگم من هر چی به قول شما دهاتی دیدم ساده و خاکی و بی شیله پیله و متین رفتار کرده

اینکه غرور قاطی رفتارشون نیست دلیل نمیشه بهشون توهین کنیم

میرسم روزی بهت😎
2706