2737
2739
عنوان

چرا باید مودی شم؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 79 پست
آیدی شو دارم تو گروه دانشگاه چندین بار لایکم کرده. یه گروه شعر و آهنگ داریم. تو اونجا ولی نمیدونه ...

نه عزیزم تو ابهتت نمیاد پایین فقط زیاد از کنارش رد شو انگار مثلا اون جلوت ظاهر شده همه چیو جوری ربط بده که انگار قسمت اینجوریه 

💛🦋🥂
عزیزم منظورم همین اقا هست میگم یعنی با این شخص سر حرف زدن رو باز کن تو یه مدت زیاد تو چشمش باش یه وق ...

مگر سر علاقه مشترک مون یه حرکتی بزنم

که البته زمان میبره ولی خب

چند وقت پیش داشت میزد به سرم به دوستش بگم. یه دوست داره که چنل تلگرامی داره. لینک چت ناشناس داره. یه بار بهش پیام دادم چون گفتم دیگه معلوم نمیشه آیدیم چیه و کیم.با این حالت که انگار نمیشناسمش و این حرفا و در مورد علاقه یکطرفه از جانب خانم پرسیدم. گفتم مثلا فکر کنید کسی به خودتون علاقمند شه و این حرفا. پرسید تمایل دارید خودتونو معرفی کنید و گفتم نمیتونم. گفت مثلا برید اینستا فالوش کنید و غیر مستقیم تو نظرسنجی هاش شرکت کنید و اینا. بعدم تشکر کردم. واقعا داشت میزد سرم بگم به یکی از دوستان شما علاقمند شدم ترسیدم لو برم.

خب من اینستا ندارم کلا و آیدی اینستاشو دارم. به دوستم دادم. که بهش درخواست بده چون پرایوت بود. دوستم رو رد کرد🥲

شماهم دعا کن لطفا برام🥲🥲🥲

این ترم یکم بیاد جلو یکم حرف بزنیم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگر سر علاقه مشترک مون یه حرکتی بزنم که البته زمان میبره ولی خب چند وقت پیش داشت میزد به سرم به ...

عزیزم نه ها نگو چون شخصیتت جوری نیست که زیاد حرف بزنی اونوقت بد میشه تو فقط زیاد از کنارش رد شو کافیه انشالا برات دعا میکنم بهش برسی عزیزممم💛🦋🦋🦋💗 

💛🦋🥂
عزیزم نه ها نگو چون شخصیتت جوری نیست که زیاد حرف بزنی اونوقت بد میشه تو فقط زیاد از کنارش رد شو کافی ...

ممنونم❤️❤️❤️

مرسی که وقت گذاشتی

دعا کن ارتباطمون بیشتر شه و بتونم بشناسمشم فقط. شاید شد یه دوستی عادی بین مون یا تهش همکار و همکلاسی خوبی برای هم شدیم و رابطه جلو تر نرفت ولی اگر بحث علاقمندی هم شد اون پا پیش بزاره و بگه. نه من

دعا کن همه چی خیر جلو بره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2728
ممنونم❤️❤️❤️ مرسی که وقت گذاشتی دعا کن ارتباطمون بیشتر شه و بتونم بشناسمشم فقط. شاید شد یه دوستی ع ...

انشالا خواهش مبکنم عزیزم بلاخره باید به همدیگه کمک کنیم چه تو عاطفی چه ارتباطی انشالا بهش میرسی عزیزم و هر چی خیره جلوت در بیاد عزیزم 💛🦋💗

💛🦋🥂
انشالا خواهش مبکنم عزیزم بلاخره باید به همدیگه کمک کنیم چه تو عاطفی چه ارتباطی انشالا بهش میرسی عزیز ...

ممنونم😭😭😭❤️❤️❤️

شاید تلقین میکنی 

تلقین نمیکنی ب خودت ک مودی ای؟ 

منم ی مدت تلقین میکردم الان اصلااا مودی نیستم ببین اصلاااا جون دیدم هیجکس خوشش نمیاد🥲🥲

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2738
شاید تلقین میکنی  تلقین نمیکنی ب خودت ک مودی ای؟  منم ی مدت تلقین میکردم الان اصلااا مود ...

هوم🥲🥲🥲

نه اینو میبینم مودی میشم

هوم🥲🥲🥲 نه اینو میبینم مودی میشم

عزیزم تو مودب نیستی کلافه ای از حس نامشخصی ک داری ی بلاتکلیفی تو وجودته از عشقی ک بهش داری

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
عزیزم تو مودب نیستی کلافه ای از حس نامشخصی ک داری ی بلاتکلیفی تو وجودته از عشقی ک بهش داری

دقیقا بلاتکلیفم 

اصلا نمیدونم حسم بهش چیه

دقیقا بلاتکلیفم  اصلا نمیدونم حسم بهش چیه

ببخشید نوشتم مودب

منظورم مودی بود 

همینه عزیزم خب توی یه کلاس هستین باهم.؟ 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
ببخشید نوشتم مودب منظورم مودی بود  همینه عزیزم خب توی یه کلاس هستین باهم.؟

ترم پیش سر یه کلاس بودیم

این ترمم اوایل بودیم ولی تایم هاشو جابه جا کرد

ولی خب یکشنبه اغلب از دور و دوشنبه هم معمولا در حد سلام میبینمش

ترم پیش سر یه کلاس بودیم این ترمم اوایل بودیم ولی تایم هاشو جابه جا کرد ولی خب یکشنبه اغلب از دور ...

بنظرم اگ راجب درسی چیزی سوال داشتی بپرس ازش دانشجوی چ رشته ای