2737
2739

هر وقت یه بنده خدایی رو میبینم حتی شده از فاصله زیاد، باعث میشه مودی بشم

بد اخلاق میشم

ساکت میشم

غم دنیا میگیردتم انگار. ممکنه گریه کنم

دلم میخواد تنها باشم. دلم میگیره

درحالی‌که مثلا قبلش خیلی شاد و شنگول بودم تا اینو میبینم اینجوری میشم

نگید خب نبینش و فلان

من هدفم از این تاپیک اینا نیست

میگم چرا باید مودیم کنه اصلا؟ کسی تجربه داره؟

راهی هست اینجوری نشم؟ چطوری کنترل کنم خودمو؟

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

منم... ولی فقط قبل پریودی :/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسش داری?

فقط ازش خوشم میاد. نمیدونم دوست داشتن میشه اسمشو گذاشت یا نه

هیچ ارتباطی نداریم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2728
منم... ولی فقط قبل پریودی :/

اون که بخاطر دورته

رفع میشه

ببین سعی کن که ارامش خودتو حفظ کنی خیلی مهمه

خب مثلا چکار کنم؟

2740
من یه خونواده ای هستن خیلی موفقن و خیلی هم این موفقیت شون به زبون میارن هر وقت اونا رو می بینم عصبی ...

اینا بیشتر عقده ای هستن

بعدم سعی کن رو خودت کار کنی که توهم موفق باشی ولی نه برای پز دادن

بنظر من ک از رو علاقس ، فقط نمیخوای قبول کنی دوسش داری 

اخه نمیشناسمش درست

ولی خب اصلا برفرض این باشه

چکار کنم؟ چطوری کنترل کنم خودمو؟

اینا بیشتر عقده ای هستن بعدم سعی کن رو خودت کار کنی که توهم موفق باشی ولی نه برای پز دادن

آره قبلا زندگی سختی داشتن الان حدود چهار پنج ساله خدا رو شکر زندگیشون خوب شده

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
اونم باید بفهمی از تو خوشش میاد یا نه اگ نمیاد ک اصن نگاش نکن دیگ مودی نشی

اون اصلا تو باغ نیست بیچاره