2737
2734
عنوان

از امشب در نی نی ســــایت😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 42 پست
بیخیال توروخدا برو انتن بخر برق میگیرتت😢😢

😆😆😆نه دیگه وقتی مامان تیامو نگرفته منم نمیگیره😁

من الانش ضعف کردم افتادم کی برم آنتن بخرم 😩

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
😀😀😀واقعا؟؟؟میشه عکسشو بزاری 🙏اونی که من دیدم خوده چنگالو زد به جای فیش پشت تی وی

الان ندارم عکسشو

اوتموقع که پول نبود آنتن بخریم استعدادهامون شکوفا شد

البته شوهر من نصاب ماهوارس این چیرارو بلده

متاسفم که توی فرهنگی بزرگ شدم که مردمش تصور میکنند با اندوه به خدا نزدیکترند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ندارم عکسشواوتموقع که پول نبود آنتن بخریم استعدادهامون شکوفا شدالبته شوهر من نصاب ماهوارس این چیرارو بلده

افرین ..دقیقا الان شوهرم تنبلیش میاد بره آنتنو درست کنه خودمم پول ندارم ضعفم کردم 😩فقط اون قسمتش که گفتی سر سیمارو به هرکدوم ازدونه های چنگال وصل کنم؟؟بعد چنگالارو بزنم به دیوار بیرون؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2731
افرین ..دقیقا الان شوهرم تنبلیش میاد بره آنتنو درست کنه خودمم پول ندارم ضعفم کردم 😩فقط اون قسمتش که گفتی سر سیمارو به هرکدوم ازدونه های چنگال وصل کنم؟؟بعد چنگالارو بزنم به دیوار بیرون؟

اره سیم دو شاخس دیگه

سیم انتن ها.. نه سیم برق

بعد هر شاخشو بپیچ دور یه چنگال...بعد ببین کجا انتن میده

مال ما تو خونه هم خوب بود

متاسفم که توی فرهنگی بزرگ شدم که مردمش تصور میکنند با اندوه به خدا نزدیکترند
اره سیم دو شاخس دیگهسیم انتن ها.. نه سیم برقبعد هر شاخشو بپیچ دور یه چنگال...بعد ببین کجا انتن میدهمال ما تو خونه هم خوب بود

آهان گرفتم چی شد 😀مرسی عزیزم 😙

فداتموفق باشی..عکسشو بفرستی وقتی درست کردی

باشه عزیزم مرسی😙😙

2738
من 10 تومن گرفتمش عزیزم واسه تلویزیون دیجیتالی راحت هم نصب میشه

واقعا😀مرسی عزیزم 😘

خواهش میکنم گلم بابا از این کارای خطرناک نکن خانم یه الکتریکی برو یه آنتن 10 تومنی بگیر و زود هم نصب میشه راحت هم هست

😆😆کنجکاو شدم امتحان کنم

متاسفانه هیچی پول ندارم دستم وگرنه عصری میرفتم میخریدم خودمو راحت میکردم😕