2737
2739
عنوان

هرچه ميخواهد دل تنگت بگو!

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 547 پست
من که این خونه کامل از چشمم افتاده و به شوهرم گفتم اولین فرصتی که گیر اوردی بذار برای فروش تا اینکه 3هفته پیش پدرشوهرم گفت اره خیلی پول لازم دارم میخوام برای دخترم یه مغازه باز کنم شوهرم گفت میخوای خونمونو بفروشیم سریع گفت اگه مشکلی نداری بذار برای فروش

بعدش؟

سوال منم جواب میدید؟

من دیروز بعد رابطه خون دیدم چند قطره.رابطه ام دردناک بود خشکی واژنم دارم.پریودمم سه روزه عقب افتاده؟ 

چرا اینجوری شدم؟ زخم شدم یعنی؟؟ یا باردارم؟؟

بگید بارداری دلم خوش شه😂😂😋😋😋

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش مادربزرگم فوت نمیکرد من لزدولج میکردم بعد الان باید ی سال‌صب کنم😐

عزيزم خدا رحمتشون كنه ❤️

يه سال؟

شما تا سالگرد صبر ميكنيد؟!

شايد صلاح بر اين بوده عزيزم

صبونه؟!ايران نيستي؟انشاءالله به همه كارات ميرسي

آره صبونه😃😃نه ایران نیستم کلا عادت کردم دیر صبونه میخورم 

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2728
سوال منم جواب میدید؟من دیروز بعد رابطه خون دیدم چند قطره.رابطه ام دردناک بود خشکی واژنم دارم.پریودمم سه روزه عقب افتاده؟ چرا اینجوری شدم؟ طخم شدم یعنی؟؟ یا باردارم؟؟بگید بارداری دلم خوش شه😂😂😋😋😋

نظري ندارم 😂 

و كلاً در اين زمينه ها تخصص ندارم 

ولي خب چون تويي باشه :

باردارييييي مباركههههه🎊🎉🎊🎉

سوال منم جواب میدید؟من دیروز بعد رابطه خون دیدم چند قطره.رابطه ام دردناک بود خشکی واژنم دارم.پریودمم سه روزه عقب افتاده؟ چرا اینجوری شدم؟ طخم شدم یعنی؟؟ یا باردارم؟؟بگید بارداری دلم خوش شه😂😂😋😋😋

انشالا گلم ولی ب این زودی ک معلوم نمیشه ک بارداری     

خدایا شکرت.هنوز تو حیرتم ولی میدونم ک حکمتی هست

حس میکنم بارداری. آخه خودمم همینطوری شده بودم. الهی به حق این ماه عزیز باردار باشی آجی جونم

2738

هیچی دیگه گذاشتیم برای فروش دعا کنید زودتر فروش بره شرش از گردنمون کم بشه.میدونین بدم میاد از حرفاشون مثلا پدرشوهرم میگفت من به خوابم نمیدیدم یه روزی برای پسرم خونه بخرم.بابا کدوم خونه سندش که به نام خودته کرایه هم که میگیری مرد حسابی 

بسیار سپاسگذارم😎😎😎😎

زهرا جان شما که تجربه داری آیا اون موقع که خون دیدی رابطه ات دردناک بود.من اولین باره خون میبینم🤔🤔

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
کیمیا دختر باید سرسنگین باشه بیشین تا وقتش بشه😝😝😝😝خونه شوهر حلوا نمیدن ها😂😂😂

والا آدم تا نرفته حرصشو داره بعد میبینه ن خونه ننه بابا بهتره.  

خدایا شکرت.هنوز تو حیرتم ولی میدونم ک حکمتی هست

تو چشمم یه چیزی در اومده نمیدونم چیه اولین باره خیلی درد داره و خارش شما نمیدونید چیه؟؟😃

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2706