2737
2739

بسم الله الرّحمن الرّحیم 😍😘🌹🌱

#سیاست_زنانه‍ 😍💋

ریتم قلب مرد، با تُنِ صدای همسرش ارتباط مستقیم داره....🎶

👈 شاید باورتون نشه؛ ولی خانوم‌هایی که لحن صداشون بالاست، به هیچ وجه برای همسرشون خوشایند نیستند....!🚫

👈 بهتره وقتی‌که پیش همسرتان هستید، ملایم صحبت کنید. تن صدایتان را طوری تنظیم کنید که همسرتان از صحبت‌کردن شما آرامش بگیرد.❤️

👈 از کلمات وزین و عبارات محبت‌آمیز استفاده کنید. لحن آرام و استفاده از واژه‌های محبت آمیز مثل عزیزم، عشقم و ... معجزه خواهد کرد.😍

✔️گلایه_از_آقایونی_که_بغل_نمیکنن 😠

وقتي دلم برات تنگ میشه  

یه هورموني به اسم نیاز براي بغلِ طُ  توی خون‌م ترشح میشه که اگر تا ۲۴ ساعت بررسی نشه میکُشَتم😟💕

✔️ایده_متن 😜

این پیامو یه وقت که با شوهرتون تو یه مهمونی هستید ولی ازش جدا نشستید اس ام اس کنید:

میان این شلوغی ها

دلم یک بوسه میخواهد؛

تمارض کن به غش کردن

نفس مصنوعی ات با من!🙈

این جملات آتیشی رو به شوهرت بگو دیوونش کن🤭😛

• خسته ای بیا رو پام دراز بکش موهاتو ناز کنم

• امشب برات ی سوپرایز دارم

• خیلی وقته با دوستات بیرون نرفتیا

• زود انتخاب کن چایی،ماساژ،حموم؟سریع

• حالا کم جذابی ته ریشم میذاری لعنتی😜؟(مردا عاشق اینن از ریششون تعریف کنی)

*رفتار با #مادر_شوهر

💜همیشه بخصوص در حضور مادر شوهر به وضعیت شوهرتان برسید

💜در حضور او به پسرش احترام بگذارید و این را بدانید که با اولین بی احترامی به شوهر آنهم در حضور مادر شوهر،به او نشان دادید که اختلاف دارید و به او اجازه دادید که در زندگی خصوصیتان دخالت کند.

💜در حضور او از شوهرتان بدگویی نکنید.😌

💜همواره مراقب هزینه هایی که صرف زندگی، لباس، و وسایل آرایش خود میکنید باشید.لازم نیست دیگران از هزینه های کوچک زندگی شما باخبر شوند.با این کار شما به اختلافات خانوادگی دامن میزنید.

💜فقط خصوصیات بد او را نبینید و از خصوصیات خوب او نیز تقدیر کنید.

💜هرگاه تحت تاثیر محبتهای او قرار گرفتید آنرا به شوهرتان بگویید تا او بداند که مادرش را دوست دارید.

💜با سردی با او حرف نزنید و سعی کنید دوستانه تر باشید.

💜در جمع حرمت او را بیشتر از سایر مواقع حفظ کنید و جلوی پایش بلند شوید.

💜از هدایایی که از او میگیرید تشکر کنید.بدانید که او دوست دارد شما را در لباسی که برای شما خریده است ببیند.🌹🌱

فقط محض مزاح😁😁ان شاءالله شماهم مادرشوهر میشین😜😜😜

یادتون باشه وقتی تو هرکاری منصف باشی و نیتت رضای خدا باشه هیچی نمیتونه از پادرت بیاره چون‌ اونی که باید بده خیلیییییی خوب جبران می‌کن تو هر دو دنيا 😌

عروس و مادرشوهرای خوبی باشیم🤩🤩

ان شاءالله بهترین تقدير برای مجرد و متاهلمون رقم بخوره

مردان علوی🌱

زنان فاطمی😍

ان شاءالله ❤️❤️❤️

✔️✔️حدیث روز✨️

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️