2737
2739
عنوان

شما هم بجای من بودین دلگیر میشدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 50 پست
پس بنظرتون کلا بیخیال موضوع بشم؟یا اینکه امروز امد سراغ گلهاشو بگیرم ازش؟

بنظرم بیخیال موضوع شو...

حالا باز خودت صلاح میدونی...ولی اگرم نخاستی بیخیال شی،با طعنه و ... حرف نزن...مردا زبون طعنه رو نمیفهمن...

باهاش مستقیم حرف بزن...اگرم روت نمیشه مستقیم بگی،اصلا نگو....

بنظرم بیخیال موضوع شو...حالا باز خودت صلاح میدونی...ولی اگرم نخاستی بیخیال شی،با طعنه و ... حرف نزن...مردا زبون طعنه رو نمیفهمن...باهاش مستقیم حرف بزن...اگرم روت نمیشه مستقیم بگی،اصلا نگو....

دلم نمیخواد فک کنه من بخاطر دو تا دونه گل میگم اصلا بحثم اون گلها نیست هیچ اهمیتی نداره واسم 

پس هیچی نمیگم ولی محدودیتهامو کم میکنم از طرف خودم اعتراضی شنیدم اینا رو بهش میگم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید حق با تو باشه سپیده ی عزیزممن خودمو زیاد محدود کردم بخاطر خواست همسرم حس میکنم باید خودمو تغییر بدم نه رفتار ایشون رو

معمولا اینجوریه دیگه...خانما از خودشون میگذرن بخاطر دل طرف...ولی برعکسش اتفاق نمیفته...

بنظرم شما خودت باش...سرت رو هم جای رفت و امد با همسایه، با کلاس و... گرم کن...

من الان کلاس کیک و شیرینی میرم...خیلی تاثیر مثبت داشته تو زندگیم...

با همسرتم 1 بار منطقی حرف بزن که تو از من این انتظارات رو داری،منم متقابلا خوشم نمیاد خیلی با همه صمیمی باشی...همه چیز متقابلش شیرینه...

معمولا اینجوریه دیگه...خانما از خودشون میگذرن بخاطر دل طرف...ولی برعکسش اتفاق نمیفته...بنظرم شما خودت باش...سرت رو هم جای رفت و امد با همسایه، با کلاس و... گرم کن...من الان کلاس کیک و شیرینی میرم...خیلی تاثیر مثبت داشته تو زندگیم...با همسرتم 1 بار منطقی حرف بزن که تو از من این انتظارات رو داری،منم متقابلا خوشم نمیاد خیلی با همه صمیمی باشی...همه چیز متقابلش شیرینه...

ببخش عزیزم نمیتونستم وارد پیجم بشم

نه بابا اصلا وقت ندارم باور کن یه پسر22ماهه دارم فقط به اون میرسم الان هم که دیگه مدرسه تعطیل شده

اون همسایه هم بنده خدا پیرزنه 63سالش بود گفتم برم گناه داره

2731
ولی منم بودم دلگیر میشدمانتظار داشتم بگه بهم گل برده سرکارشنمیگم اجازه میگرفت یا منظوری داره ولی حس بدی به ادم میده

دقیقا همینطوره که میگی 

من دیشب هم هیچی نگفتم اما حقیقتش نمیتونم خوب برخورد کنم باهاش و تحویلش بگیرم

دلم گرفته ازش😢