2726
عنوان

تربیت زنان و مردان اینده

940 بازدید | 80 پست

سلام قبل از شروع تاپیک باید بگم هرچی که می نویسم نظر شخصیه من هست که ممکنه بنا به هر دلیلی از نظر سایر کاربران مورد تایید نباشه پس لطفا اگر بنظرتون درست نیست جنجال نکنید

اولین نکته ای که بنابر تجربه و مشاهدات خودم دیدم شیوه های بد و فاجعه بار تربیت فرزند هست که این روزها باب شده و متاسفانه گریبان خیلی خانواده ها رو گرفته و اثراتشش در اینده نمود پیدا خواهد کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

متاسفانه با کم جمعیت شدن خانواده ها که البته (این نکته منفی نیست و کاملا سلیقه ای و شخصیه)والدین فکر میکنن باید توجه چند برابر داشته باشن به بچه هاشون همین بچه ها رو متوقع و طلبکار میکنه

لوس رو نمیدونم ولی تنبل هستن چون پدرومادراهم از قدیمیا که لباس با دست میشستن وجاروی دستی میزدن وهمه جا پیاده میرفتن نه با ماشین تنبل ترن

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بستنی جان فقط همین نیست نیست که بچع دارییم وزن و قدش از من بیشتر میومد پیش من کلاس نقاشی باور کنن مامانش تا دم در براش بوس میفرستاد همشم تاکیید میکرد یه وقت خسته نشه دستش درد نگیره تمریناشم نمیزاشت انجام بده مبادا بهش فشار بیاد و افسرده بشه

متاسفانه با کم جمعیت شدن خانواده ها که البته (این نکته منفی نیست و کاملا سلیقه ای و شخصیه)والدین فکر میکنن باید توجه چند برابر داشته باشن به بچه هاشون همین بچه ها رو متوقع و طلبکار میکنه

اتفاقا یکی از دلایل این مشکلات تربیتی همین کم شدن تعداد بچه ها هست که یک نکته منفی محسوب می شه.

💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
بستنی جان فقط همین نیست نیست که بچع دارییم وزن و قدش از من بیشتر میومد پیش من کلاس نقاشی باور کنن مامانش تا دم در براش بوس میفرستاد همشم تاکیید میکرد یه وقت خسته نشه دستش درد نگیره تمریناشم نمیزاشت انجام بده مبادا بهش فشار بیاد و افسرده بشه

همین مادرپدرا هستن که تا 40سالگی خرج بچه شون رو میدن اخرم بچه قدرنمیدونه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706