2737
2734

من کمخونی مینوردارم وهرسال روزه گرفتم  حالا امسال یه دکترخون رفتم گفت اصلا نبایدبگیری حال عذاب وجدان دارم امروزروزه گرفتم نمی دونم چه کارکنم

هموگلوبین ۹.۹ هماتوکریت ۳۲ mcv72 much 21

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا درمان نکردی اینهمه سال؟

بعدم یه دکتر مومن نظرش حجته چون خیلی از دکترا دیدم چون اصلا روزه نمازو قبول ندارن هرکی ازدر بره میگن ول کن بابااااا روزه برای چیتههههه؟؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
چرا درمان نکردی اینهمه سال؟بعدم یه دکتر مومن نظرش حجته چون خیلی از دکترا دیدم چون اصلا روزه نمازو قبول ندارن هرکی ازدر بره میگن ول کن بابااااا روزه برای چیتههههه؟؟

مينور درمان نداره 

دل آرام گيرد با ياد خدا❤️
2738
مينور درمان نداره

یعنی با خوردن اهن هموگلوبین بالا نمیاد؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706