2733
2734
عنوان

قرار داد صلح بین من و همسرم

587 بازدید | 16 پست

دیشب با شوهرم دعوا کردم

سر بی توجهی و بی دقتیش

خب این وسط دیشب صلح کردیم

ولی قرار شد امشب باهام حرف بزنیم و یه قراردادی شامل انتظارات از یکیدگه بنویسیم

خب حالا یکم باهام هم فکری کنید که چیا ازش بخوام

تا حالا هیچ انتظاری ازش نداشتم

می خوام کامل باشه تا دیگه جنگ اعصاب نداشته باشم

ممنونم 

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیا اعصابتو ریخته بهم تا الان؟

همینارو الان روکاغذ بنویس و معادلشو از همسرت تو قرارداد بخواه

مثلا اگر کادو نمیخره اعصابت خورد میشه تو قرارداد بیار که برات کادو بخره...

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
قرارداد چیه آخه باید همو درک کنید از این قراردادها خیلی ها نوشتن و به نتیجه ای هم نرسیدن

واقعا

دوستم تو عقدنامش قید کرده بود که ادامه تحصیل بده

پسره یه کاری کرد که کاردانی رو نصفه ول کردش

خخخ

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
2738
ادامای بی انصاف زیادن😣😣😣

واقعا 

ددوستم 2ترم خوند شوهرش انقد گیر داد بهانه اورد یه ترم هم مرخصی گرفت 

دید نمیشه 

رفت انصراف داد

پای عقدنامش قید کرده بود و پسره امضا کرده بود مهر محضر داشته

انشالله همسر شما عمل کنه

واقعا ددوستم 2ترم خوند شوهرش انقد گیر داد بهانه اورد یه ترم هم مرخصی گرفت دید نمیشه رفت انصراف دادپای عقدنامش قید کرده بود و پسره امضا کرده بود مهر محضر داشتهانشالله همسر شما عمل کنه

نه ادم بی انصافی نیست

فقط تربیت خانوادگیش درست نیست

بی توجه بارش اوردن

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍

من قدیما از اینکار زیاد میکردم

من تمام خواستهامو که ازش میخواستم مینوشتم،در کنارش یکم از کارهایی که دوست داشتم انجام داده بود مینوشتم همین باعث شده تشویق شه...

بعد بنده خدا فقط یک هفته انجام میدادشون دوباره اول هفته کار خودشو شروع میکرد همه چی یادش میرفت

ترکمانچای قدیمی شده نسخه بروزش کرسنت هست .

بعد این قرارداد میخوای بین خودتون باشه یا محضری کنی جدی جدی ؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706