2737
2734
عنوان

بچه ها شماهم نمیتونید باور کنید

209 بازدید | 23 پست

که کسی واقعا دوستون داشته باشه؟ 😐

هرچی فکر میکنم میبینم واقعا واقعا هیچکس نیست😐

این چه وضعشهههه😐💔

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱

نمدونم چرا 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

آره من فقط دوست داشتن مادرم رو باور میکردم 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

دوسشون داشتم دوسم نداشتن 😕

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2740
پدر مادر خدا😐😐

پدر مادر دوسم دارن چون بچشونم خب😐

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱

[QUOTE=334711838]پدر مادر دوسم دارن چون بچشونم خب😐[/QUOTE

اها منظورت جنس مخالفه😂😂😑😑

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
ن کسایی هستن ک دوسم دارن ولی رل و عشق و اینارو باور ندارم

خب پس خوشبحالت قدرشونو بدون🥲

آره من فقط دوست داشتن مادرم رو باور میکردم 

من حس میکنم مامانمم چون بچشم داره تحملم میکنه😐🥲

2706