2737
2734
عنوان

عفونت ادراری و بارداری

3198 بازدید | 18 پست

دوستان چندتا سوال...کسی بوده که هم عفونت ادراری داشته باشه هم حامله شده باشه؟ربط داره به حاملگی؟و این که اگه حامله باشی و برای عفونت ادراری دود عنبرنسارا بدی آیا ضرری داره؟؟؟

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود

در صورتِ داشتن عفونت شدید واژینال بارداری صورت نمیگیره

عفونت ادراری ربطی نداره به باردارشدن اما اگر تو بارداری عفونت ادراری داشته باشین یه تهدیده بزرگه پس قبلش کاملا باید درمان بشین و حین بارداری هم مدام چک کنید

عنبر نسارا تو بارداری ضرر داره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

عزیزم سوال دومت رو نمیدونم. ولی عفونت ادراری کاملااااا ربط داره به بارداری

عنبر نسارا رو نمیدونم. ولی این دودا بده برای بارداری. مثلا دود اسفند رو اگر خانم باردار به اون موضع بگیره خیلی احتمال سقط میره

خیلی احتیاط کن عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

در صورتِ داشتن عفونت شدید واژینال بارداری صورت نمیگیرهعفونت ادراری ربطی نداره به باردارشدن اما اگر تو بارداری عفونت ادراری داشته باشین یه تهدیده بزرگه پس قبلش کاملا باید درمان بشین و حین بارداری هم مدام چک کنیدعنبر نسارا تو بارداری ضرر داره

آره تو بارداری میدونم عفونت ادرار خیلی بده اما من چون هنوز تو اقدامم میخواستم ببینم ممکنه به این خاطر حامله نشم یا نه...ممنون

2728
عزیزم سوال دومت رو نمیدونم. ولی عفونت ادراری کاملااااا ربط داره به بارداریعنبر نسارا رو نمیدونم. ولی این دودا بده برای بارداری. مثلا دود اسفند رو اگر خانم باردار به اون موضع بگیره خیلی احتمال سقط میرهخیلی احتیاط کن عزیزم

ممنون عزیزم از راهنماییت...چقد این عفونتا مسخره و بدن آدم میدونه چیکارشون کنه

شايد يكي عفونت ادراري داره اينجا انقدر بد نگين ميترسه خوب 😐😐😐☹️😂😂😂 من باردارم و داشتم و اينجور كه معلومه هنوز دارم !

سوزش ادراره و سختي در دفع ادرار ، دارو آنتي بيوتيك ميدن همين 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

عنبرنسارا ضرر داره تو بارداری اصلا أین کارو نکت

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
2738

صنم جان من عمم هر روز عنبرنسا دود میداد ولی هیچیش نشد.ی مورد خیلی مهمه احتمال خطر هم که باشه باید آدم بی خیالش بشه.

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده

یکی از علائم بارداری همین عفونته منم عفونت داشتم اوایلش

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

عزیزم عفونت ادراری و حتی عفونت واژینال هیچ ربطی به باردار نشدن اصلا نداره، حتی تو بارداری هم بگیری چیزی نیست،من توی بارداریم عفونت ادراری گرفتم هیچی هم نشد چندتا انتی بیوتیک دکتر داد که رفع شد،بعضیا چقدر میترسونن بقیه رو

گاهی به اخرین پیراهنم می اندیشم،که مرگ در آن اتفاق میافتد

سعی کن دامن یا شلوار گشاد بپوشی بدون لباس زیر.ماست پروبیوتیک  و دوغ کفیر بخور

شايد يكي عفونت ادراري داره اينجا انقدر بد نگين ميترسه خوب 😐😐😐☹️😂😂😂 من باردارم و داشتم و اينجور كه معلومه هنوز دارم !سوزش ادراره و سختي در دفع ادرار ، دارو آنتي بيوتيك ميدن همين

ای جووون نه نترس...من میترسم بخاطر عفونت حامله نشم که با نظرای دوستا یکم امیدوار شدم

صنم جان من عمم هر روز عنبرنسا دود میداد ولی هیچیش نشد.ی مورد خیلی مهمه احتمال خطر هم که باشه باید آدم بی خیالش بشه.

آره واقعا حتی وقتی یه احتمال کم هم برای خطر باشه آدم میترسه استفاده کنه

یکی از علائم بارداری همین عفونته منم عفونت داشتم اوایلش

واااای خدا کنه همین جوری باشه هستی جون من این ماه هم اقدام کردم هم اینکه همه ی علایم عفونت ادراری رو دارم...مرسی از راهنمایی هات

2706