2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منقلش زیر سیخای کبابیه ! مگه اینا قسر در میرن؟! از قبل عروسی حواسشون به گردش بعد از عروسی هست... فکر کنم یکسال قبل از عروسی شروع کردن به خرید این چیزا . کی عروس و دوماد وقت کردن اصول زندگی مشترک یاد بگیرن

عزيزم شما رو بايد ببرن جهيزيه ببيني ها   

من هيچ كدومو نديدم رسما 

يه رنده ديدم كلي خوشحال شدم كه عه رنده شناختمش       

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2728

ازدواج هامون شده شبیه معامله  

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

حالا خارج از اين بحثا خدايي كي ديگه توي اين دور و زمونه حوصله داره اينجوري بره پيك نيك و گردش

اينا مال دهه ٦٠ بود كه بيرون غذا و چايي و امكانات نبود 

الان اينارو بكشي ببري بياري بشوري جمع كني پيك نيك از دماغت ميزنه بيرون 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738

خیلی خنده دار هست اصلا من موندم پسری که نمیتونه خودش وسایل زندگیش بگیره یا عروسی بگیره رو چه حسابی میره ازدواج میکنه 

میدونم الان میگی باید کمک کرد ولی کمک داریم تا کمک 

این نوع کمک کردن یعنی اینکه لقمه کنی بزارین دهن پسر 

خودش نباید یه تکونی بخوره یه تلاشی بکنه برای این زندگی که میخواد تشکیل بده 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
مگه نیستش نشان دادن جهاز همه جا باب

نشون دادن جهاز رسم بوده ولي تعريف جهاز مشكل پيدا كرده

جهاز يني ٤ تا بشقاب قاشق چنگال با ي فرش و گاز!

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
عزيزم شما رو بايد ببرن جهيزيه ببيني ها   من هيچ كدومو نديدم رسما يه رنده ديدم كلي خوشحال شدم كه عه رنده شناختمش

اینقدررررر از دیدن جهیزیه بدم میاد که نگو هیچوقت تو هیچ مراسمی نرفتم خونه عروس رو ببینم 

عروسی یکی از اقوام نزدیکمون همینجوری جهیزیه چیده بودن خاله م تعریف میکرد میگفت روی تخت خوابشون لباس خواب هاشون هم با تزیین چیده بودن برای نمایش . خاله م میگفت حالت تهوع گرفتم . میگفت اصلا دوست نداشتم برم ببینم با اصرار بردنم 

خیلی خنده دار هست اصلا من موندم پسری که نمیتونه خودش وسایل زندگیش بگیره یا عروسی بگیره رو چه حسابی میره ازدواج میکنه میدونم الان میگی باید کمک کرد ولی کمک داریم تا کمک این نوع کمک کردن یعنی اینکه لقمه کنی بزارین دهن پسر خودش نباید یه تکونی بخوره یه تلاشی بکنه برای این زندگی که میخواد تشکیل بده

نه ديگه خودشو تكون نميده بعد به محض اولين دعوا زندگيو ول ميكنن ميرن! چون براش تلاش نكردن كه دلشون بسوزه

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

واااااای سیسمونی نگین که واقعا اعصابم بهم میریزه بابا بچه مگه خودش گگدر نداره به پدربزرگ و مادربزرگ چه ربطی داره 

خداروشکر ما نه رسم جهیزیه داریم نه سیسمونی

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706