2737
2734
عنوان

سوال در مورد ختم در اين ماه

1107 بازدید | 43 پست

من ميخام تو ماه رمضان واسه مشكلانم ختمهاي زيادي رو بردارم به جز ختم قران كه ٣٠ روزه نيت ميكنيم واسه ختم سوره هاي يس و واقعه و كسا ميشه ٣٠ روزه نيت كنم يا اشكالي داره؟؟

من ختم دعای مقاتل بن سلیمان رو ۱۰۰ بار تو یک روز بهش خیلی اعتقاد دارم. ختم ۴۰ روزه سوره حشر هن واقعا خوبه. من تو  مسائل مختلفی از قبیل کاری و احساسی از اینا جوای گرفتم. الان هم واسه مساله احساسیم دارم ۴۰ روزه حشر و یس رو میخونم.

دعای مقاتل بن سلیمان آسونه یه دور از روش یخونی دستت میاد تو مفاتیح هست. ۱۰۰ دورش تو ۱ روز ۳ ۴ ساعت زمان میگیره. بیا واسه هم دعا کنیم😐

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم حتما دعا كنيم دعاي مقاتل رو خوندم خودمم خيلي وقت ها ازش جواب گرفتم ممنون عزيزم

پس سوره حشر رو تا ۴۰ روز روزی ۱ بار بخون

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

هر گاه اولین روز ماه قمری #شنبه باشد هر کس از شنبه اول ماه تا شنبه هفته بعد که 8 روز می شود روزی 70 بار سوره حمد را بخواند ان شاء الله حاجتش هرچه که باشد  برآورده می شود. این فرصت فقط یکبار در سال پیش میاد

📗منبع : ختوم و اذکار ج 1 ص 119

🌸

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2738
من واسه نيت ٣٠ روزه ميخام ببينم ميشه؟

تو شروع بکن به خوندنش اصلا ایرادی نداره بعد ۳۰ روز ۱۰ تای باقیموندشو بخون هیچ اشکال نداره

هر گاه اولین روز ماه قمری #شنبه باشد هر کس از شنبه اول ماه تا شنبه هفته بعد که 8 روز می شود روزی 70 بار سوره حمد را بخواند ان شاء الله حاجتش هرچه که باشد  برآورده می شود. این فرصت فقط یکبار در سال پیش میاد📗منبع : ختوم و اذکار ج 1 ص 119🌸

ببخسید منم‌میخواستم این‌کار رو انجام بدم اما دیشب تو اینترنت خوندم شایعه است.‌و واقعا چنین‌چیزی نقل نشده. شما حاجت گرفتین؟

ببخسید منم‌میخواستم این‌کار رو انجام بدم اما دیشب تو اینترنت خوندم شایعه است.‌و واقعا چنین‌چیزی نقل نشده. شما حاجت گرفتین؟

حتی اگه شایعه هم باشه .ختم سوره حمد عالیه .

انشاالله حاجت روا بشی 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

[QUOTE=42848012]تو شروع بکن به خوندنش اصلا ایرادی نداره بعد ۳۰ روز ۱۰ تای باقیموندشو بخون هیچ اشکال ندارهمننونم

برا ازدواج ختم زیارت عاشورا به روش ایت الله حق شناس عالیه ولی چهل روزه اس ولی اگه اگه رعایت کنی هزار درصد جواب میگیری  

حتی اگه شایعه هم باشه .ختم سوره حمد عالیه .انشاالله حاجت روا بشی

بله کاملا درسته من هم‌میفرستم‌پس

2706