2733
2734
عنوان

هفته بیستم بارداری برای سونو آنومالی دیر شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6050 بازدید | 101 پست
وای آره لعنتی تازه من سرکلاژ هم هستم دیگه بدتر😭😭😭انقدر نظافتم رو رعایت میکنم و ماست و آب میخورم که نگوتازه ژل بهداشتی و محلول سرکه و اینا هم هستهمسرم میگه یه وان اسید بخریم روزی 3 بار بروبشین توش تا خیالت راحت شه😁😁😁😁

😂😂😂😂😂😂😂 منكه هيچي . حموم هم از ترس هفته اي يك بار 😐

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
خوب كاري ميكني عفونت واقعا هم بدِ ولي من نميتونم تهوع ميگيرم . مرضي شب تا صبح هم آب ميخوري؟ مثلا نصفه شب دشويي رفتني

هندونه خیلی خوبه میخوری

سعی کن آب هم بخوری 

من بتونم روزی دو تا بطری کوچیک آب معدنی میخورم.

ولی هندونه فراوون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب كاري ميكني عفونت واقعا هم بدِ ولي من نميتونم تهوع ميگيرم . مرضي شب تا صبح هم آب ميخوري؟ مثلا نصفه شب دشويي رفتني

آره میخورم شب تا صبح 2 بار میرم دسشویی😒

اشکالی نداره اگر بدونم با آب خوردن باعث میشه حالم خوب باشه حاضرم یه شلنگ وصل کنم به دهنم بخورم یه شلنگ به تهم برا تخلیه😁😁😁😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
هندونه خیلی خوبه میخوریسعی کن آب هم بخوری من بتونم روزی دو تا بطری کوچیک آب معدنی میخورم.ولی هندونه فراوون

آره من خوندم براي عفونت مخصوصا هندوانه عاليه منم هر روز ميخورم 

2731
آره میخورم شب تا صبح 2 بار میرم دسشویی😒اشکالی نداره اگر بدونم با آب خوردن باعث میشه حالم خوب باشه حاضرم یه شلنگ وصل کنم به دهنم بخورم یه شلنگ به تهم برا تخلیه😁😁😁😁😁😁

من انقدر تشنم ميشه ولي نميخورم كه ☹️ هر بار خوردم صبح حالم بهم خورده . 

بچه ها شما كه جنسيت معلوم شده بگين ويار و حالتاتون چجوري بود من تا هفته ٢٢ بايد صبر كنم تا بفهمم جنسيت چيه 😇🤗🤗

اتفاقا شوهر من خیلی خودسره برا حرف مامانش تره هم خورد نمیکنه همش زیر سر خودشه.البته من میدونم دستش خالی بود وگرنه میبرد واقعا نمیتونست

آخی عزیزم😘

خداروشکر که به حرف مامانش نیست 

آخه معمولا لین حرفهای قدیما خانما نمیرفتن و اینا رو فقط مادرشوهرا میگن برا همین گفتم😁😁😁

انشالله پا قدم گل پسرتون پر از خیر وبرکت باشه

2738
مرضی جان شما فقط پروژسترون می زنی یا هپارین یا کلگزان هم می زنی؟

من هفته ای 1 پرولوتون 250 میزنم

هر روز هم آنوکساپارین 4000 میزنم

آنوکساپارین هم مثل هپارین ضد انعقاد هست منتها هپارین یکم ضعیف تره

من هفته ای 1 پرولوتون 250 میزنمهر روز هم آنوکساپارین 4000 میزنمآنوکساپارین هم مثل هپارین ضد انعقاد هست منتها هپارین یکم ضعیف تره

مرضی جون منم آنوکسپارین می زنم هر روز. ده روزه افتاده به کبود شدن. دکتر گفت طبیعیه همه رو تو شکم نزن تو پا هم بزن ولی کبود میشه دیگه. آزمایش انعقاد خون هم دادم پنجشنبه خوب بود. خواستم ببینم شما هم اینجوری میشی یا نه؟

مرضی جون منم آنوکسپارین می زنم هر روز. ده روزه افتاده به کبود شدن. دکتر گفت طبیعیه همه رو تو شکم نزن تو پا هم بزن ولی کبود میشه دیگه. آزمایش انعقاد خون هم دادم پنجشنبه خوب بود. خواستم ببینم شما هم اینجوری میشی یا نه؟

آره مالِ منم بعضیهای کبود میشه

من فقط توی بازوم میزنم تازه اونم نه همه جای بازوم فقط بالای بازو(عضلهء دلتویید)

از اول هم همون جا زدم یه چندتاش کبود شد که خب طبیعیه پیش میاد دیگه

ببین یه قسمت از پوستت رو حالا یا شکم یا پات روبین انگشت شصت و اشاره ات بگیرتزریق رو توی اون انجام بده تا پایان تزریق هم چینِ پوستی رو ول نکن وقتی تزریق تموم شد سرنگ رو در آوردی پوستت رو ول کن برای من همسرم توی بازوهام میزنه 

راستی حتما میدونی که هوای آمپول هم باید تهش باشه

واینکه این سرنگها آمادهء تزریق هستن اما بعضی از داروسازی ها  دو برابر مواد هوا زدن داخلِ سرنگ  من معمولا البرز دارو میگیرم هواش اندازس اما اگر داروسازی دیگه ای بگیرم و همسرم ببینه خیلی هوا داره موقع تزریق هواش روکم میکنه انقدر میذاره بمونه که تهه مواد از نیدل بیاد بیرون

اصلا هوای داخلش به همین دلیله اینکه نذاره یکم ازمایع داخل نیدل بمونه

آره مالِ منم بعضیهای کبود میشهمن فقط توی بازوم میزنم تازه اونم نه همه جای بازوم فقط بالای بازو(عضلهء دلتویید)از اول هم همون جا زدم یه چندتاش کبود شد که خب طبیعیه پیش میاد دیگهببین یه قسمت از پوستت رو حالا یا شکم یا پات روبین انگشت شصت و اشاره ات بگیرتزریق رو توی اون انجام بده تا پایان تزریق هم چینِ پوستی رو ول نکن وقتی تزریق تموم شد سرنگ رو در آوردی پوستت رو ول کن برای من همسرم توی بازوهام میزنه راستی حتما میدونی که هوای آمپول هم باید تهش باشهواینکه این سرنگها آمادهء تزریق هستن اما بعضی از داروسازی ها  دو برابر مواد هوا زدن داخلِ سرنگ  من معمولا البرز دارو میگیرم هواش اندازس اما اگر داروسازی دیگه ای بگیرم و همسرم ببینه خیلی هوا داره موقع تزریق هواش روکم میکنه انقدر میذاره بمونه که تهه مواد از نیدل بیاد بیروناصلا هوای داخلش به همین دلیله اینکه نذاره یکم ازمایع داخل نیدل بمونه

مرسی مرضی جون از راهنماییت