2733
2739

من تنبلی داره و میخوام باردار شم 

از خیلی ها شنیدم پیاده روی عالیه

حوصله ندارم همش برم بیرون به نظرتون توی خونه هم تاثیر داره؟!

خدا رو دارم پس میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره 

من امتحان کردم اما سرگیجه شدم حس بد بهم داد . 

کلا بیرون خوبه ‌ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731

تردمیل بگیر 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
توی خونه خوبه ولی آدم سرگیجه میگیره  حیف این فصل و هوا نیست توی خونه بخوای پیاده روی کنی

آفرین دقیقا‌

تازه پیاده روی تند تاثیر پاره نه راه رفتن معمولی

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی خونه خوبه ولی آدم سرگیجه میگیره  حیف این فصل و هوا نیست توی خونه بخوای پیاده روی کنی

یه روز درمیون میرم بیرون ولی دوس دارم هرروز پیاده روی رو داشته باشم

خدا رو دارم پس میشه...
2740

اگر تاثیر میخوای پیاده روی تند عزیزم حالا بیرون یا روی تردمیل 

تو خونه که آدم سرگیجه میگیره دو قدم راه بره میرسه دیوار باید دور بزنه😅

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
بله هر تحرکی تاثیر داره من ورزش خیلییی سنگین کردم و استقد تخمدان ها فعال بود ناخواسته باردار شدم

خیلی خوبه که😍 انشالله بسلامتی بغلش کنی😍

خدا رو دارم پس میشه...

چند روز بگذره دیگه سرگیجه نمی‌گیری من همیشه برا کنترل وزن و تناسب اندام پیاده روی میکنم تو خونه البته ک تاثیر داره چه فرقی داره بیرون یا خونه گام شمار نصب کن با اون پیش برو بهتره تازه تو خونه لباس راحتییم میپوشی 

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!     +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد... 
2706