2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خواهر يكي از دوستام حدود ٥سال پيش اونجا سزارين كرد حدود چند ماه پيش دلدرد شديد گرفت رفت دنبالش ببينه چيه ديده بودن از موقع زايمان يه تيكه باند جا مونده تو دلش وعفونت كرده شكايت كردن ١٢٠ميليون ديه بريدن دكتر هم گفته ميدم ورايگان عملت ميكنم ولي احتمال زنده موندن ٥٠درصده

خواهر يكي از دوستام حدود ٥سال پيش اونجا سزارين كرد حدود چند ماه پيش دلدرد شديد گرفت رفت دنبالش ببينه چيه ديده بودن از موقع زايمان يه تيكه باند جا مونده تو دلش وعفونت كرده شكايت كردن ١٢٠ميليون ديه بريدن دكتر هم گفته ميدم ورايگان عملت ميكنم ولي احتمال زنده موندن ٥٠درصده

یا حسین😲😲

اوف طالبی😋

عزيزم من سال ٩١ اونجا زايمان كردم ، خيلي راضي بودم ، كادرش خوش اخلاقن ، پمپ درد هم گرفتم و اصلا اذيت نشدم ،بيمارستان تمييزه ، از اتاق عمل و هنگام تولد يه فيلم خيلي عالي برام گرفتن ،به دلت اصلا بد راه نده ، به اميد خدا زايمانت به خوبي انجام ميشه ، برا منم دعا كن اگه يادت بود ❤️❤️

من مادر یک کودک با اختلال اتیسم هستم ، خدا رو‌شکر می کنم و عاشق پسرم هستم