2733
2739

سلام دوستاى خوشگلم.... من امروز وارد ٣٨ هفته شدم.... ترشحاتم خيلى خيلى بيشتر از قبل شده.... خيلى ببخشيد كه ميگم ولى زيرپوشم دائما نم برميداره.... خسته شدم از اين وضعيت.... از طرفى ام ميترسم نكنه كيسه اب سوراخ يا پاره شده باشه....

ميشه اونايى كه تجربه شو دارن بگن پاره شدن كيسه آب چطوريه؟! خيس شدنش به چه شدته؟؟؟؟ بوى خاصى داره يا نه؟!!! در كل از كجا ميتونم بفهمم مشكل از كيسه آب هست يا نه... هرچيزى كه فكر ميكنين به دردم ميخوره تا اينو تشخيص بدم لطفا ازم دريغ نكنيد😢😢🙏🏻🙏🏻🙏🏻 از همتون ممنونم عزيزاى دلم 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببین منم اینطوری شدم رفتم بیمارستان گفتن سوراخ نیست ولی دکتر لحظه آخر با یه چیزی مثل گوش پاک کن بلند تست کرد فهمید سوراخه والا متوجه نمیشد..سریع بستری شدم..شما معاینه شدی؟؟؟

سخته بخوای نقش تکیه گاه رو تو زندگیه کسی بازی کنی وقتی خودت هرگز وجود تکیه گاه رو حس نکردی.....

ببین دوست من دقیقا اینطوری شد

آب زیاد نبود همین ترشحات مانند

هفته 40 که رفت واسه زایمان گفتن بچه به خشکی افتاده همه آب رفته

حتما پیگیری کن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ببین سرفه کن اگه دیدی ازت اب اومد از کیسه آبه

نه ولى الان كه دراز كشيدم دايم يه چيزى ازم سرازيره البته قطره اى هست..نميدونم شايدم من وسواس گرفتم.... يعنى ممكنه؟😱

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …
چون میگی لباس زیرت زود زود خیس میشه مشکوک به سوراخ شدن کیسه آبی برو بیمارستان به نظر من

واى تو رو خدا راست ميگى 😢

امروزم پياده روى داشتم كه كمردرد گرفتم

تاثير داره؟؟

2738
ببین منم اینطوری شدم رفتم بیمارستان گفتن سوراخ نیست ولی دکتر لحظه آخر با یه چیزی مثل گوش پاک کن بلند تست کرد فهمید سوراخه والا متوجه نمیشد..سریع بستری شدم..شما معاینه شدی؟؟؟

نه چون قراره سزارين كنم معاينن لگن نشدم اصلااااا

تازه دكترم اصرار داره دو هفته ديگه سزارينم كنهههههه ميگه هنوز خيلى زوده

ببین دوست من دقیقا اینطوری شدآب زیاد نبود همین ترشحات مانندهفته 40 که رفت واسه زایمان گفتن بچه به خشکی افتاده همه آب رفتهحتما پیگیری کن

يعنى تو ٤٠ هفته اينطور شد؟؟؟ يا از قبلش؟؟

نه ولى الان كه دراز كشيدم دايم يه چيزى ازم سرازيره البته قطره اى هست..نميدونم شايدم من وسواس گرفتم.... يعنى ممكنه؟😱

من ترشحاتم ابکی شده بود همش یه دستمال کاغذی دستم بود خشک میکردم

خدایا دوست داریم
یه نوار بهداشتی بزار سرفه کن ببین خیس میشه بو نداره

مرسى الان امتحان ميكنم😨

من ترشحاتم ابکی شده بود همش یه دستمال کاغذی دستم بود خشک میکردم

يتنى از كيسه اب نبود؟؟ طبيعيه؟!

منم اينطورم

2706