2726
عنوان

بزرگ ترین آرزوی من در حال حاضر

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 94 پست
وای خوشبحالت....دستشوییمون تو بالکنه از غروب تا صبح سوسکا رژه میرن...همه ججارمتور زدما ولی حالا ی لحظه در باز میشه میان تو خونه

سم بریز تو چاه

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله دوقلو باردار بشی عزیزم 😍

مرسی فاطمه جان 

خدا ان شا الله حاجت شما رو هم بده

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
خوب خيلي از چاقيام مريضه و راحت نيست ، ميشه ارزو يكي اشناها بيست و شش ميليون داده برا يه عمل  كه چون مزيضي بوده مقدار زياديشو بيمه داده ،

درسته اگر چاقی از بیماری باشه واقعا سخته، چی بگم هر کس مشکل خودشو بزرگترین مشکل میدونه منم الان اینطوری شدم  

2728

نه دو طبقه ویلایی....

کلا ۶۰متره با حیاط و....

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍

بالاترین نعمت سلامتیه، بعدش مادیات نسبی، مثل ازدواج، بچه، خونه زندگی، تفریح

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

[QUOTE=42845885]نه دو طبقه ویلایی....کلا ۶۰متره با حیاط و....[/QUOTE،

حياطم دارين 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
چي بگم بپونزده ساله مامانم دست تنها داره از مادرش نگهداري ميكنه بقيه رو ظاهرا ريده فقط مامان منو زاييده اين به كنار انقد مامان بزرگم بداخلاق هست كه ديگه انرژي برا مامانم نمونده ببخشيد بي ادبي ميكنم

درکت میکنم عزیزم....ادم بچه میاره بشه عصای دستش تو پیری....

ولی بچه ها بیمعرفتن....

باز دمش گرم مامانت.....

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
[QUOTE=42845885]نه دو طبقه ویلایی....کلا ۶۰متره با حیاط و....[/QUOTE،حياطم دارين

اره بابا پلمون از حیاطه.حیاطمونم دقیق نمیدونم ولی فککنم ده متر باشه....

درکت میکنم عزیزم....ادم بچه میاره بشه عصای دستش تو پیری....ولی بچه ها بیمعرفتن....باز دمش گرم مامانت.....

دمش از گرمي ديگه داره ميسوزه زندگي هممون تحت تاثير قرار گرفته هيچ جا نميتونه درست با بچه هاش باشه خيلي جاها نيازه مادرت باشه نميتونه 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اره بابا پلمون از حیاطه.حیاطمونم دقیق نمیدونم ولی فککنم ده متر باشه....

خيليم عالي ، به شادي توش زندگي كنيد 

سم بریز تو چاه

اگه سم خوب میشناسید بگید.قهرمان ریختم به توصیه دوستان اثر نداشت

خيليم عالي ، به شادي توش زندگي كنيد

ولی کوچیکه توش....با دوتا بچه بدون اتاق خواب...و ی اشپز خونه کوچیک

اگه سم خوب میشناسید بگید.قهرمان ریختم به توصیه دوستان اثر نداشت

اگر از چاه ميان بالا كه چاه بند بزار خمير سوسك كش هم خوبه جاهاي مختلف بچسبوني

2706