2737
2739
عنوان

بزرگ ترین آرزوی من در حال حاضر

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 94 پست
4 تای اول رو داشته امپنجمی رو ندارم ولی آرزوم نیست.الان در شرایطی هستم که میگم کاش همه آرزوها مثل اینا دست یافتنی بودآرزوی من محاله

آرزوی محال وجود نداره... اگر منطقی باشه

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
ممنونم عزیزم انشالله برام خیلی دعاکنید میگن بازبونی که گناه نکردی دعامستجاب میشه 😔نه حلوای میتی نخوردم گلم

حتما بخور، ب حرف من گوش کن. من ی بار دستورشو بران گذاشتم

🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورت میشه چند دقیقه هست دارم بهش فکر میکنم ولی چیزی به ذهنم نمیرسه؟!!واسه خودمم عجیبه ولی درحال حاضر ارزویی ندارمتازه خونه دار شدیم خونه خریدن برام رویای دست نیافتنی بودانشاءالله که همه صاحبخونه بشن

الهی شکر.

2731
4 تای اول رو داشته امپنجمی رو ندارم ولی آرزوم نیست.الان در شرایطی هستم که میگم کاش همه آرزوها مثل اینا دست یافتنی بودآرزوی من محاله

نازلی جون از پینار خبر داری بچه دارشد خیلی همیشه بهش فکرمیکنم 

۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
آرزوی محال وجود نداره... اگر منطقی باشه

بله درسته.در واقع مال من حسرته

چند ساله خانواده خودم به دلایلی همه اعضا دور هم جمع نشدیم.مشکلات لاینحل بزرگی وجود داره.خیلی سخته.

اگه سالم هستین و خانوادتون دور هم جمع هستند ناشکری نکنین.همه چیز به دست میاد جز سلامتی و خانواده که فقط یه دونه تو این دنیا هست

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

من هميشه به ارزوهام فكر ميكنم، اما چيزي كه الان خيلي ذهنمو درگير كرده و دلم ميخاد اينه كه يه كوله بندازم رو دوشم برم هر جا دلم ميخد ، كل ايران فرانسه ايتاليا يونان نپال و،،،،

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738
عزیزم فکر کنم منو اشتباه گرفتینمیشناسم اصلا

احتمالا اشتباه گرفتم ببخشید آخه اسم اون کاربرم نازلی بود دوست صمیمیه پینار

۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
2706