2726
آخی عزیزم😔انشاالله که توی این ماه عزیز همه اونایی که مشکل دارن مشکلشون با شوهرشون حل شه

ممنون عزیزم از همگی التماس دعا دارم 

شاید زندگی منم به آرامش برسه 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
فرانک قرار نیس شوهر کنی ک یک عمرتو بذاری پای ساختن یه مرد ایده ال ازش یا پیدا کردن قلقش . تواصلا برا خودت ارزش قاعل نیستی این نهایت ظلمه ب خودت

اخه من دوستش دارم

از تنهایی بدم میاد

همین که پسرم هست برام بسه

طلاق بگیرم بچه رو نمیذاره ببینم

دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست من وقتی مادرش تو خواستگاراش نظر میده بهش میگه تو اک عقل داشتی خودت درست انتخاب میکردی اگرم اشتباه کردی طلاق میگرفتی ! پس گند نزن ب زندگی من ... مطمعنم تو اینو از ایندت نمیخوای... یا اگر خیلی بجه خوبی باشه وقتی ازدواج کرد یا حتی وقتی خونه خودته همش قراره برات دلسوزی کنه ... 

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞
اخرین بار کجا دستش بود گوشیش؟یه کار دیگه که میتونی بکنی اینه که گوشی شوهرتو یا خاموش کنی یا از دسترس خارج کنیقایمش کن.بذار فکر کنه گم و گور شده.خودتم صبح بلند شو دنبالش بگرد و کمکش کن.بگو شاید بچه برداشته لای تختی جایی افتاده....زیر تخت و هرجایی که فکر میکنی ممکنه سر بخوره و گبره گم شه رو جلوش بگردفردا بی گوشی باشه بهترهتو تل با دختره قرار بذار و برو سر قرار دکتر.دورا دور فقط ببین کیهخودتو تشون نده

تو تخت گفت بیار زنگ بزنم

بعد زنگ زد خوابید اصلا نفهمید براش پیام اومد

نمیتونه نذاره بچه رو نبینی. تا هفت سالگی که مال خودته  بعد اونم موظفه یعنی دادگاه موظفش میکنه هر هفته بیاره ببینیش. تازه اگر وکیل خوب بگیری و فساد اخلاقی یا مشکل روانی چیزی براش جور کنی حضانتم میتونی بگیری.هر چند خیلی سخته

نیم ساعت دیگه بیدارش میکنم واسه سحری

خوب من نه دنبالش میرم نه گوشیش روخراب میکنم

چون میدونم جواب نمیده

راه بهتر پیشنهاد بدین

نمیتونه نذاره بچه رو نبینی. تا هفت سالگی که مال خودته  بعد اونم موظفه یعنی دادگاه موظفش میکنه هر هفته بیاره ببینیش. تازه اگر وکیل خوب بگیری و فساد اخلاقی یا مشکل روانی چیزی براش جور کنی حضانتم میتونی بگیری.هر چند خیلی سخته

اینا که میگی همه شاهد میخواد

من همه را پرسیدم 

الان مشکلت دقیقا چیه؟ پیامی که به دختره دادی؟

اره 

میخوام بهش بگم فلانی کیه بهت پیام داده

ولی میگم نکنه دختره بگه چرا اینجوری جواب دادی و این بففهمه

من فقط نمیخوام بفهمه من جواب دادم

2706