2737
2734
اخلاقش خوب نخواهد شد چون اینطور که از نوشته هات برمیاد خیلی منفعل و ضعیف برخورد کردی. میدونه تو ازش میترسی از جاتم تکون نمیخوری هر بلایی سرت بیاره. بابا بکم قدرت نشون بده. بذار بفهمه نمیتونه هر کاری دلش خواست بکنه.  خودتو ضعیف و خنگ نشون نده.

سه هفته رفتم قهر

زده بود پا چشمم سیاه شده بود

رفته بودم شکایت

بهش پیام دادم

اصلا انگار نه انگار

دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …
نکنه دوست دختر باباشه 😐

باباش  

پدر شوهر من همچین سربه زیره

یه سری مهمون داشتن بعد یااله گفت اومد تو بعد هیچ کی نبود فقط من بودمم اصلا نشناخت 

فرار کرد دوباره رفت گت یااله من گفتم بیاین تو فرانکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسایمون به خاطر بچه هاش این همه سال طلاق نگرفته الان دخترش ک دوست صمیمیه منه میگه مامانم یه بی عرضس ک با همچین مردی مونده !!!! اینو میگم ک ب فکر خودت باشیبی پدری بهتر از پدر بد داشتنه . یکم ک بزرگ بشه بچت بیشتر از تو بدی های اونو درک میکنه 

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞
من همسایمون به خاطر بچه هاش این همه سال طلاق نگرفته الان دخترش ک دوست صمیمیه منه میگه مامانم یه بی عرضس ک با همچین مردی مونده !!!! اینو میگم ک ب فکر خودت باشیبی پدری بهتر از پدر بد داشتنه . یکم ک بزرگ بشه بچت بیشتر از تو بدی های اونو درک میکنه

میدونم

ولی من نمیخوام حسرت بخورم

شوهر من خوب میهش ولی قلق سختی داره

2731
شما هم موقعیت منو داشتی؟

نه تا این حد ولی بودم تو موقعیت های مشابه الانم شوهرم یک ماهه باهام سر سنگینه و الکی بهونه میگره و بعدشم دعوا راه میندازه 

اینقدر خسته ام از زندگی که فقط خدا میدونه ولی دارم به خاطر بچه هام ادامه میدم 

تازه شوهر من دست بزنم داره ناقصم کرده بس که الکی زده 😢😢😢

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2738

فرانک قرار نیس شوهر کنی ک یک عمرتو بذاری پای ساختن یه مرد ایده ال ازش یا پیدا کردن قلقش . تواصلا برا خودت ارزش قاعل نیستی این نهایت ظلمه ب خودت

∞ بَرایِ زیـبا زِندِگے نَکَردَن کوتـاهے عُمر را بَهانهِ نکنـیم عُمرْ کـوتاه نیـستْ ما کـوتاهے میکُنیمْ ∞
نه تا این حد ولی بودم تو موقعیت های مشابه الانم شوهرم یک ماهه باهام سر سنگینه و الکی بهونه میگره و بعدشم دعوا راه میندازه اینقدر خسته ام از زندگی که فقط خدا میدونه ولی دارم به خاطر بچه هام ادامه میدم تازه شوهر من دست بزنم داره ناقصم کرده بس که الکی زده 😢😢😢

وای

من شوهرم میزنه ولی نه سفت 

در حد یک سیلی

نه تا این حد ولی بودم تو موقعیت های مشابه الانم شوهرم یک ماهه باهام سر سنگینه و الکی بهونه میگره و بعدشم دعوا راه میندازه اینقدر خسته ام از زندگی که فقط خدا میدونه ولی دارم به خاطر بچه هام ادامه میدم تازه شوهر من دست بزنم داره ناقصم کرده بس که الکی زده 😢😢😢

آخی عزیزم😔انشاالله که توی این ماه عزیز همه اونایی که مشکل دارن مشکلشون با شوهرشون حل شه

خدایا شکرت که جمعمون رو 3 نفره کردی😍👪

پس پرونده هم داره. حیف بچت نیس تو این دعوا و کتک بزرگ شه. نمیدونم ولی خیلی سخته اینجور زندگی. باید حسابی مستقل بشی چون کاملا در خطری. جوری نباسه تو چهل سالگی خدا نکردخ بگه بفرما بیرون تو هم هیچی نداشته باشی

اخرین بار کجا دستش بود گوشیش؟

یه کار دیگه که میتونی بکنی اینه که گوشی شوهرتو یا خاموش کنی یا از دسترس خارج کنی

قایمش کن.

بذار فکر کنه گم و گور شده.

خودتم صبح بلند شو دنبالش بگرد و کمکش کن.

بگو شاید بچه برداشته لای تختی جایی افتاده....

زیر تخت و هرجایی که فکر میکنی ممکنه سر بخوره و گبره گم شه رو جلوش بگرد

فردا بی گوشی باشه بهتره

تو تل با دختره قرار بذار و برو سر قرار دکتر.

دورا دور فقط ببین کیه

خودتو تشون نده

2706