2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه اصلا توضیح نمیدی

خب ميگيم چيز خاصي نيست من توضيح بدم

فقط خيلي اوضاع روحيم درست نيست

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
2728
نسی تو که شوهرتو دوس داشتی عزیزدلم😶😶😶😩😩😩

دوستش داشتم أما هرچي ميگذره پشيمون ميشم كه چرا باهاش ازدواج كردم

وقتي عقد نكرده بوديم خيلي بهتر بود أما الان ...

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
دختر خوب, خانوم عزیز... خسته ای, دیگه نمی کشی, کم اوردی... همه اینا رو درک می کنم. ولی این حرفم نه نصیحته نه ترسوندنفقط حقیقت محضهمن به شخصه 2 نفر رو می شناختم که زندگی وحشتناکی رو تجربه کردن, یکیشون مدتی همسایه ما بود, از یه خانواده مرفه ولی با یه زندگی زناشویی سخت و جدایی و خیانتهای بعدی از نفر دوم زندگیشبه هر حال هر دو نفری که خودکشی کردن لحظه آخر پشیمون شدناما کسی رو هم دیدم که در زندگیش بارها شکست خورد, تحقیر شد, کم اورد, حتی مضحکه دوستانش شد و تا جایی که خانواده ش ولش کردنامروز اون شخص به لطف خدا عاقبت به خیر شده و خیلیها رو دیدم حسرت زندگیشو می خورنقصه نگفتم گلم.... ولی اگر مقاوم باشی پایان قصه قشنگهبعضیا اول زندگیشون خوشیهبعضیا وسطو بعضیا ته زندگیشون عاقبت بخیریهپس صبر کن تا سهمتو از زندگی بگیری

مرسي عزيزم 

خداكنه ...

دوستش داشتم أما هرچي ميگذره پشيمون ميشم كه چرا باهاش ازدواج كردموقتي عقد نكرده بوديم خيلي بهتر بود أما الان ...

اخی😢😢

بخودت تلقین نکن عزیزم

مگه چیکار میکنه😐😐

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

يكسال پيش يه دكتر رفتم كه هيچي به هيچي الان پيش دكتر علوي ميرم

خب مشكل از كي هست ؟

اخی😢😢بخودت تلقین نکن عزیزممگه چیکار میکنه😐😐

اينقدر غرور داره 

خودش اشتباه ميكنه خودشم قهر ميكنه 

منم دلم ميگيره هميشه همه جوره پشتش بودم با همه ي مشكلات و سختي ها بعد...

اينقدر غرور داره خودش اشتباه ميكنه خودشم قهر ميكنه منم دلم ميگيره هميشه همه جوره پشتش بودم با همه ي مشكلات و سختي ها بعد...

ای بابا خب باهاش حرف بزن اینجوری که بریزی تو خودت فقط زندگیتو از هم میپاشونی عزیزم

یکم از این دلسردیو ناراحتیات بخاطر اینه که میخای بری خونه خودت مشغله داری عزیزم 

اینجوری نگو 

😍تاوقتی 👄آقام👄پشتمه دنیاتو مشتمه😍

خودمم هر ماه با قرص فولي دارم ولي كم كاري تيروئيد دارم اينو ميدونم در حال حاظر

ميدوني چرا حامله نميشي ؟؟

چون نا اميدي 

١ ماه هم شده استرس نداشته باشه 

اميدوار باش و كلا بيخيال باور كن حامله ميشي 

زن دايي من ٧ سال بچه دار نشد بايت همين قضيه ها

فقط لطفا بيخيال باش و اميدوار 

ای بابا خب باهاش حرف بزن اینجوری که بریزی تو خودت فقط زندگیتو از هم میپاشونی عزیزمیکم از این دلسردیو ناراحتیات بخاطر اینه که میخای بری خونه خودت مشغله داری عزیزم اینجوری نگو

اخه ايديناسا دفعه اولش نيست اين كارشه😔

2706