2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا منفیه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2742
الان این منفیه؟؟؟؟ برای بقایا رفتم یعنی خوشحال میشم اگه منفی باشه

بله عزیزم. زیر ۱ هستش. برای بقایا فکر کنم یه سونو هم لازم باشه.

امیدوارم همیشه سلامت باشی

خارج رحمی داشتی؟ بارداری چی بوده؟ نگفتن یکی دوماه بعد عکس رنگی بده؟

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
بله عزیزم. زیر ۱ هستش. برای بقایا فکر کنم یه سونو هم لازم باشه. امیدوارم همیشه سلامت باشی خارج ...

بارداری پوچ داشتم سونو واژینال دادم ۲ سانت بقایا داشت که دکترم گفت احتمالا خودش دفع میشه الان اولین پریود بعد سقطم گفت بعد پری بیا دوباره سونو بده

2738
بارداری پوچ داشتم سونو واژینال دادم ۲ سانت بقایا داشت که دکترم گفت احتمالا خودش دفع میشه الان اولین ...

پس عکس رنگی لازم نیست.

انشاالله همیشه سلامت باشی💖

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋