2737
2734

از این معجزه ها بگید انگیزه باشه و قوی بخونم منم از دیروز شروع کردم رشتم‌انسانیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معجزه نیست عزیزم

منم یکیو میشناختم میگفت غیر از درسای مدرسه هیچ منبعی برا کنکور نداشت همش میگفت اصلا کنکوری نخوندم بعد پزشکی اورد

بعدا مشخص شد شهریه مدرسش ترمی ۶۰ میلیون بوده یعنی ۱۲۰ تومن

(سال ۹۹)

به حرفشون گوش نکن

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

معجزه نمیخواد قبولی کنکور

فرمول ساده س: برنامه خوب( اگه نداری، با مشاور مچ شو)

سطح درسی خوب( اگه نداری، فیلم رایگان یا کلاس)

منبع خوب( تستهای جوندار بزن)

و عزم و اراده قوی برای اجرا و استفاده از امکاناتی ک گفتم

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
خدایی؟؟چجوری عزیزم توضیح میدی

من کنکور ۱۴۰۰ بودم الان ترم شیشم.

اون سال پذیرش استانی شده بود برخلاف همه سالهای قبل و بعدش، ینی تو کل استان کی رتبتش بهتر میشه دیگه اولویت با شهرستان خاصی برای پذیرش نبود.

این ی شانس بود که اون سال برای پذیرش فرهنگیان بودش.

بعدیشم والا من تو سال کنکور با هزار و یک جور دغدغه رو به رو بودم. فقط ماه آخری رو سفت چسبیدم. کلی تست زدم از کنکور های سال های قبل و شبیه ساز کنکور قلمچی و آزمون های جامع سنجش.

همینا خیلی کمکم کردن

_Insta: Mrym_daily
2738
خونده بودم ولی نه زیاد. ماه آخر فقط تست زدم و تحلیل میکردم. رتبمم هزار و هفتصد شد

عزیزم من راهی ندارم بدبخت شدم رفته فرصت بزرگیو از دس دادم

من میخام برا تیر بخونم و دانشگا خوارزمی ک نزدیک خونمون رشته عربی بردارم بعد چن سال آزمون استخدامی میدم بعد سال بعد ک توی دانشگا دادم میخونم درکنار برا کنکورم میخونم شاید سال بعد فرهنگیان اوردم 

کار درستی میکنم؟