2733
2734
عنوان

اصلا به قیافه م نمیرسم 😔😔

825 بازدید | 45 پست

سی و چهار سالمه 

هرکی ببینه فکر میکنه پنجاه و دارم 

نمیدونم چرا چند ساله اصلا به خودم نمیرسم 

موهام کوتاه مردانه 

دستام پر از چین و چروک و آفتاب سوخته 

صورتم دریغ از یه کرم که بزنم 

بعضی وقتا تیغ میزنم 

بیرونم میرم اصلا تیپ ندارم ، چادری ام یه مانتوی گشاد و یه روسری قدیمی میپوشم 

شوهرم شغلش عالیه 

به خودش میرسه 

من خودمو کلا گذاشتم پای کارهای خونه و دوتا بچه م 

به نظرتون چیکار کنم منم دوباره سرحال بیام؟

امروز عکسهای بهاره رهنما رو میدیدم نوشته پنجاه سالشه

چقدر از خودم بدم اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین بعضیا کلا این چیزا تو خونشون نیست نمیتونن

زود جا میزنن

مثلا من خودم کرم فلان و ماسک فلان و.... میگیرم

فقط یکی دو روز ادامه میدم بعد خسته میشم یا حوصلم نمیگیره ادامه بدم

دیگه بیخیال شدم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ی برنامه رو کاغذ بنویس ی قسم سختم بخور ک تا یک ماه ب این کارات برسی 

مثلا اول برو کرم برا دستات بگیر برا پوست صورتت ماهی ی بار فیشیال برو 

عطر بادی اسپلش بخر 

دندون خراب داری درست کن 

برای شفای مادرم عه ته دلت ی صلوات بفرس عاقبت بخیر شی🤎
اول برو پیش تراپیست بعدش اگه میتونی برو بخرید برو اریشگاه موهاتو رنگ کن بوتاکس کن روتین پوستی استفاد ...

چادرتو عوض کن من چادری نیستم ولی اگه چادرم با مده مدل جدید بخر و کلی روسری های زیبا برای زیر چادر

اول برو یه ارایشگاه یه رنگ موی خوشگل بزن بعد هم چند دست لباس شیک بخر اتفاقا تیپ خوشگل  زیر چادرزیاد میتونی بزنی.اگر لازمه یه بوتاکس برو.چندتا لوازم آرایش و کرم و آبرسان بخر.کلا باحدود ۱۰ ۲۰ تومن میتونی عالی بشی