2726
تا حالا تو عمرم شربتی که توش زعفران داشته باشه نخوردم.زعفران چه مقدار استفاده میشه عزیزم؟ نسبتی میشه بگی؟برحسب یه لیوان چقدر زعفران؟

من یه قاشق چای خوری زعفران ناصری یا برتر رو تو تقریبا نصف استکان اب میریزم و دم میکنم رو بخار کتری که غلیظ شه و برا چهارتا لیوان اب استفاده میکنم . شما میتونی بیشتر استفاده کنی سلیقه ایه 

مامانم شربت ایلیمو درست میکرد ولی شربت البالو خیلی میچسبه .اخ میرفتم دم خونه دوستم دنبالش که بریم کتابخونه مامانش برام شربت اب البالو میاوررررد هیچ وقت مزه ش یادم نمیره خیلییییی خوب بود توگرماااا

به به...دست مامانش درد نکنه..چه خاطره خوبی   

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه قاشق چای خوری زعفران ناصری یا برتر رو تو تقریبا نصف استکان اب میریزم و دم میکنم رو بخار کتری که غلیظ شه و برا چهارتا لیوان اب استفاده میکنم . شما میتونی بیشتر استفاده کنی سلیقه ایه

ممنون مامان اسرا جان..لطف کردی

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2728

من اماده ندارم نزدیکاومدن شوهرم تابستونا مرتب درس میکنم تخم شربتیو گلاب زعفرون اب لیمو 

خاکشیر طالبی

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
شربت سكنجبين و خيار هم خيلى خوبه من عاشقشم 😍

آها...یادش به خیر...

بچه ها من یه بار تو یه مهمونی بودم.مهمونی بزرگترها بود .من و داداشم فقط کوچولو بودیم.حدودا 11 سالم بود. خانم میزبان که سنی ازش گذشته بود با یه سینی شربت سکنجبین و خیار اومد و تعارف کرد. من نمیدونم چی شد خجالت کشیدم بردارم.اما برادرم برداشت.حالا نگو دوست داشتم  امتحانش کنم. انقدر هم تولیوان خوش آب و رنگ بود که نگو....قطعات خیار بالای شربت کنار نی دور هم جمع شده بودن.بدبختی خانومه تعارف دوم نکرد و من ناکام ماندم. اصلا هم به روی خودم نیاوردم   

مینا جون چطوری درستش میکنی عزیز؟

تخم شربتی شبیه خاکشیر شسته میشه البته اکثرا تمیزه و شن نداره از عطاری معتبر بگیر سه قاشق بریز توو یه بطری یا پارچ ته لیوانیم گلاب بریز..اگرم دوس دارید شیرین باشه شبیه شربت آبلیمو شکرم اضافه کنید..

من خودم شکرو میریزم توو ظرف با اب میزارم رو گاز یکم جوش بخوره هم حل میشه هم قوام میاد

بعد بطریو بزارید یخچال این دونه های تخم شربتی کم کم بزرگ میشه بامزه میشن...بعدم نوش جان 

خدا جونم ینی میشه منم مامان شم؟؟؟
تخم شربتی شبیه خاکشیر شسته میشه البته اکثرا تمیزه و شن نداره از عطاری معتبر بگیر سه قاشق بریز توو یه بطری یا پارچ ته لیوانیم گلاب بریز..اگرم دوس دارید شیرین باشه شبیه شربت آبلیمو شکرم اضافه کنید..من خودم شکرو میریزم توو ظرف با اب میزارم رو گاز یکم جوش بخوره هم حل میشه هم قوام میادبعد بطریو بزارید یخچال این دونه های تخم شربتی کم کم بزرگ میشه بامزه میشن...بعدم نوش جان

وااای مرسی مینا جونم