2733
2734
عنوان

بقایای سقط

348 بازدید | 34 پست

سلام خانما وقتتون بخیر

من سه روز پیش جنین ۹ هفتمو ازدست دادم

با چشم خودم دیدم که جنین و چند تا لخته بزرگ و کوچیک دیگه ازم دفع شد

دیروز ک روز سوم سقطم بود رفتم سونوی بقایا واژینال

بهم گفتن بقایای گرید ۱ (جفت) داری ک ۴ سانت هم هست باید بری بیمارستان برات قرص سایتوتک دوز قوی بذارن یا اگه لازم بود کورتاژ بشی.

تا قبل سونو خونریزیم کم شده بود و لخته های کوچیک ازم میومد

ولی از سونو ک برگشتم خونریزیم یکم بیشتر شد  و اخر شب دیدم که یه لخته بزرگ سفت ازم اومد برخلاف بقیه چیزایی ک ازم دفع شد این لخته خیلی سفت بود شبیه گوشت بود بافتش

سایزش هم تقریبا همون۳ ۴ سانت بود

بنظرتون میتونه همون بقایا دفع شده باشه؟ 

بنظرتون صبرکنم یا برم بیمارستان

واقعا میترسم از بیمارستان رفتن و کورتاژ🥺

راهی به جز بیمارستان هست؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو دکتر سونو، دوباره اگه همون بوده باشه دیگه نمیخواد بری بیمارستان و بهت میگه رفع شده ولی اگه مونده ...

بنظرتون الان برم سونو

یا صبر کنم دمنوشای دفع بقایا مثل مریم گلی و بومادران بخورم بعد برم؟ 

تا یکی دوهفته صبرکنم خطری ایجاد نمیکنه؟ 

درد داشته باشی احتمالا بقایا مونده. باید بری سونو

سونو رفتم گفتن بقایا داری ولی بعد سونو یه چیز بزرگ دفع کردم الان اگه مونده باشه خیلی کمه،  بنظرتون چجوری دفعش کنم؟  دارو بگیرم یا  دمنوش گیاهی مثل مریم گلی و بومادران خوبه؟ 

تو روخدا اینجوری نگو تو دلم خالی شد.من پارسال دوتا سقط داشتم که هردو متاسفانه کورتاژ شدم.حالم خیلی خ ...

عزیزم میشه تجربتونو بگید؟  چیشد که کورتاژ شدید؟  دکتر به من گفت برو بیمارستان برات سایتوتک دوزقوی بذارن بقایات دفع بشه یا اگر نیاز بود کورتاژبشی

عزیزم میشه تجربتونو بگید؟  چیشد که کورتاژ شدید؟  دکتر به من گفت برو بیمارستان برات سایتوتک ...

سلام شما رفتین برای بقایا قرص گذاشتن دفع شد ؟منم یک ماه سقط کردم بقایا نیومده گفته برو بیمارستان قرص بزار دفع بشه اگه نشد کورتاژ داغونم داغون  شما چکار کردین تورو خدا بگین