2733
2734

يكي طلاق گرفته تواقوام بعد با پولش ماشين گرفته بعد تصادف كرد مجبورم خيلي كوتاه بگم بعد اون مذكري كه تو زندگيم هست ميگفت خوب پول طلاق همين ميشه ديگه راضي نيست خيلي سربسته گفتم

پول طلاق؟! قبلا اسمش مهريه بود و حق بود

امان از مردي كه چشمش دنبال پولي باشه كه حق ديگرونه!

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حقه زنههههههه هر مردیم بخواد دودوزه بازی در بیاره ظلم وحشتناکی کرده و جوابشو میگیره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
آخه مردا البته بعضيهاشون زورشون مياد مهريه رو بدن يعني دلشون راضي نميشه

اونوخ كه ميخان حالشو ببرن خوب با فك و فاميلشون راه ميفتن بيان مهر ببرن

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

قبول ندارم فقط یه حادثه بوده به نظرم

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

اتفاق دیگه....ممکنه برا هرکسی بیافته....مهریه از شیر مادر حلالتره....واقعا بعضی مردا چه رویی دارن....انتظار دارن دختر مردم رو بیارن خونشون با جهیزیه....موقع طلاق خودش بره بی جهیزیه....حرف مهریه هم نزنه....اینهمه هم کلفتی کرده تو خونه ی طرف...تا اون صاحب خونه زندگی بشه...همش هیچیه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

من خودم مهریه رو قبول ندارم برای خودم و نظر شخصیمه

اما همین مهریه تو جامعه ما یه جورایی حمایت میکنه از بانوانی که واقعا از هر طرف نه از طرف قانون نه جامعه نه خانواده مورد حمایت قرار نمیگیرن

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد،،، تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد...
2706