2737
2734
عنوان

کلاس خیاطی خوب

765 بازدید | 19 پست

سلام

لطفا کلاس خیاطی خوب بهم معرفی کنید

کلاس های خیاطی فنی حرفه ای چطوره؟

اگه اطلاعی دارید بهم بگید

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتل جان قربونت برم

چطور بود ؟

قیمتش چطور بود؟

کدوم شهری؟

نازکدوزی چقدر طول کشید؟

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2728

خودمم دوست دارم برم فنی حرفه ایی

اما هیچ امار دقیقی ندارم

مدرک هم دادن بهت؟

اهان

بعد دوباره برای دوره های بعدی بازم فنی حرفه ای کلاس داره ؟مثل لباس شب و...

2738

همه ی فنی حرفه ایی ها اموزش خیاطی دارن؟

تایم کلاست چطور بود؟

در هفته چند روز و چند ساعت بود؟

بچه ها فنی حرفه ای اموزشگاه هایی رو میگین که دبیرستانی ها میرن؟ مگه تابستون هم بازه؟ 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

میتل جان تایم کلاس چطور بود؟

بعد همه ی فنی حرفه ای ها اموزش خیاطی دارن؟

2706