2733
2734
عنوان

شوهرم عمل کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 31 پست
من پرولاکتینم بالا بود که دارو خوردم خوب شدم اما باز باید برم ازمایش بدم عزیزم

هارا منم مشکا پرولا کتین داشتم 53چ بود ببین چقد بالا بوده چهار تا قرص کابر گولین اگه اشتباه نکنم هفته ای یکی خوردم ماه دوم باردار شدم...پرولاکتین قابل درمان اصلا ناراحت نباش دو تاش حله

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شوهر من هم عمل كرد و من بعد دو ماه باردار شدم اميدوار باش دوست خوبم

ان شاالله عزیزم . هر چی خدا برام بخواد

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
هارا منم مشکا پرولا کتین داشتم 53چ بود ببین چقد بالا بوده چهار تا قرص کابر گولین اگه اشتباه نکنم هفته ای یکی خوردم ماه دوم باردار شدم...پرولاکتین قابل درمان اصلا ناراحت نباش دو تاش حله

خدا کنه فاطمه جان . اخه میترسم نوسان داشته باشه بازم بره بالا . 

2728
هارا جان من داییم دقیقا همین مشکلو داشت....الان خانومش سومی رو باردار اونم ناخواسته...ایندفعه با من درد ودل میکرد میگفت حالا خدبه معیوبش اینه سالم بود چیکار میکرد 😊😊😊اصلا نگران نباش من با چشم خودم دیدم دو تاشو ناخواسته باردار شده....فقط من تازه حامله شدم ی کار کردم تو حلیه المتقین از قول چند امام نوشته هر زن ومردی ک بچه دار نمیشن انگشتر فیروزه بخرن وپشتش ایه ی رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین ک دعای حصرت زکریا بر بچه دار شدن رو حک کنن ودستشون کنن زن باردار میشه...من خودم خیلی وقت منتظر بودم فقط دعای طلب فرزند خریدم با ی سنگ فیروزه ی ماه همرام بودباردار شدم حالا اگه دقیق ب خود سفارش عمل کنی ک نور علی نور تو نت سرچ کن کامل میاد....ایشاا... بحق فاطمه زهرا زود زودتو وهمه منتظرا باردار شید....منم هر شب ب نیت دوستام ک بچه ندارن ونی نی سایتیا یس میخونم براتون....ایشاا... زودزود حاجت روا شی

چه دل بزرگی داری فاطمه جان . خدا نی نیت رو برات حفظ کنه عزیزم . اتفاقا اینو یه حاج اقایی هم بهم گفت که این کارو کنیم . حتما میرم دنبالش

برات صلوات فرستادم.خدارو قسم میدم که طعم شیرین مادرشدن و به زودی بچشی

ممنونم که جواب دادی دوست قشنگم ان شاالله هر کیدر ارزوی بچه دار شدنه بچه گیرش بیاد

بچه خیلی اذیت شدم بخاط ر این بچه دار نشدنمون... کسی بوده بعد از عمل شوهرش نتیجه گرفته باشه?

سلام.

من چند سال قبل هم عضو سایت بودم که کاربریم یادم رفت.

الانم دوباره عضو شدم تا به کسایی که مثل خودم روزهای سخت رو میگذرونن امید بدم.

ما چهار سال ناباروری داشتیم.

اما اسفند همسرم عمل کرد و بلطف خدا همون ماه باردار شدم.

امیدتون به خدا باشه.

انشاله بزودی برای شما هم اتفاق میفته.

سلام.من چند سال قبل هم عضو سایت بودم که کاربریم یادم رفت.الانم دوباره عضو شدم تا به کسایی که مثل خودم روزهای سخت رو میگذرونن امید بدم.ما چهار سال ناباروری داشتیم.اما اسفند همسرم عمل کرد و بلطف خدا همون ماه باردار شدم.امیدتون به خدا باشه.انشاله بزودی برای شما هم اتفاق میفته.

جدی ??? ان شاالله خدا براتون نگهش داره ! 

به حق این ماه مبارک خدا به همه ی منتظرا بچه بده 

2738
شوهر منم پیش نوری عمل کرده .امیدوارم جواب بگیریم همین ماه

عزیزم شوهرت کی عمل کرده? همین ماه عمل کرده? وضعیتش خیلی بد بوده قبل از عمل?

هارا جان منم مشکل داشتم پرولاکتینم53 نبود530 بود....خدا بزرگه این انگشتروبگیرید حک کنید روش شک نکن خدا با ماست....ماه پیش در کمال ناامیدی من ی دوستی ب من گفت خدا ک بی معرفت نیس...خودش کمک میکنه...همونوقت دلم اروم شد...حالا من ب تو میگم خدا ک بی معرفت نیست....میبینه سختته میبنه چقد ی وروجک کم داری....شک نکن خدا بهت میده....بزرگتر از این حرفا شک نکن🌸🌸🌸🌸

هارا جان منم مشکل داشتم پرولاکتینم53 نبود530 بود....خدا بزرگه این انگشتروبگیرید حک کنید روش شک نکن خدا با ماست....ماه پیش در کمال ناامیدی من ی دوستی ب من گفت خدا ک بی معرفت نیس...خودش کمک میکنه...همونوقت دلم اروم شد...حالا من ب تو میگم خدا ک بی معرفت نیست....میبینه سختته میبنه چقد ی وروجک کم داری....شک نکن خدا بهت میده....بزرگتر از این حرفا شک نکن🌸🌸🌸🌸

مرسی عزیزم ان شاالله ... میدونم خدا میده اما زمانش دست خودشه .. 

فاطمه جان دیروز رفتم دنبال انگشترش . میگن روی فیروزه چیزی حک کنیم میشکنه... روی قابش میتونم بنویسم? 

مرسی عزیزم ان شاالله ... میدونم خدا میده اما زمانش دست خودشه .. فاطمه جان دیروز رفتم دنبال انگشترش . میگن روی فیروزه چیزی حک کنیم میشکنه... روی قابش میتونم بنویسم?

بنویس میگم ک من دعاشو خریدم ی سنگم تو خونه داشتم همرام کردم.....من اصلا ب اصولش عمل نکردم شد تو ک دیگه قوربونت برم رفتی دنبالش ایشاا... بحق فاطمه زهرا دست پر برگردی

2706