2726

بیشتر اونایی که میرن بدن سازی بالا تنه بزرگه پایین تنه کوچیک نمیدونم چرا  

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره خوب فرم میگیره. من تازه پنج جلسه اس که میرم بدنسازی ولی اونایی که چندماهه میان خیلی اندامشون قشنگه.

واقعا؟؟؟؟  

شاید از اول خوب بوده فرمشون با بدنسازی بهتر شده آخه خیلیارم دیدم تغییری ایجاد نشده روشون

تمرينتون اگه متناوب و درست باشه بله خيلي تغيير ميكنه 

من خودم باسنم تقريبا تخت بود منتها الان خيلي بهتر شده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
واقعا؟؟؟؟  شاید از اول خوب بوده فرمشون با بدنسازی بهتر شده آخه خیلیارم دیدم تغییری ایجاد نشده روشون

نه دیگه من ازهمشون پرسیدم گفتن با بدنسازی اینجوری شدن. تنها شرطش اینه واقعا با جون و دل ورزش کنی تا نتیجه بگیری

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
امیدوار شدم ممنون دوستان    فقط بایدتا چ مدت تمرین کرد که تاثیراتش محسوس باشه

دیگه بستگی داره به خودت خیلی خوب کار کنی بعد از سه ماه کم کم تغییرو میبینی

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

نمایندگی دستگاه فیزیوتراپی خانگی 

قابل استفاده جهت درمان درد ، تحریک عصب و عضله و لاغری با شبیه سازی ورزشی

دارای فرکانس تنس و فارادیک

دارای 3 سال گارانتی تعویض

ارسال به سراسر ایران

021-44220250-44257652

09194626401-09367875519

من 15 کیلو سه ماهه کم کردم دوره انلاین داشتم اما واسه فرم دهی فیتنس خیلی عالیه

من تی ار ایکس میرفتم خوب حالا بالاسینم و باس نم میخام بزرگ تربشه...بعد برگردم سفت کنم چندماهی بدنسازی میرم میخام از وتغذیش برام بگی چیا بخورم یا نخورم که دردسترس وراحت باشه مفید باشه ممنون میشم دوست عزیز

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏