2733
2734

من تاریخ اخرین پریودم و یادم نبود اصلا چون بارداریم خدا خواسته بود ولی تو سنوی اول گفت 19خرداد تاریخ زایمانمه چقد بهش اعتبار هس این تاریخ کسی مثه من بوده که با تاریخ سنو حساب کرده بارداریشو چقد عقب و جلو شده؟

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پنج شش روز عقب میشه معمولا اگه طبیعی زایمان میخوای کنی

اره طبیعی میخوام یعنی زودتر از تاریخ سنو زایمان میکنم ؟

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2728

من دخی اولیم 

تاریخ سنو دقیقتر بودچندتاشون بالا پایین گفتن 

ولی یکیشون درس همون روز و گفته بود

سر این یکی نمیدونم قراره چی بشه

ولی دقت سنو خیلی بالاتر از تاریخ پریه 

من برحسب پری ۱۵ روز جلوتر از سنو زده 

و مطمعنم همون ۳۰ ام مرداد ک سنو زده میشه😊😉

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
خوش ب حالت اجی کی برسه روزی ک تیکر بارداری من بزنه  ۱هفته و ۶روز😓

فدات عزیزم به امید خدا نی نی خوشکل و نازت سلامت بیاد بغلت من که دیگه طاقتم طاق شده واسه دیدن نی نیم 😍😍😘

2738
واقعا اخراش سختهانتظارش ادمو کلافه میکنهانشاا... ب بزرگی خود خدا صحیح و سالم زایمان کنیم و به سلامتی بیان بغلمون

آمین عزیزم 

فرزانه شما تاریخ زایمانتونو اگه 30مرداد زدن که چهار روز بعد منی ولی چرا تیکرت 10هفته دیگه ست.واسه من زدن 26مرداد

مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  
فرزانه شما تاریخ زایمانتونو اگه 30مرداد زدن که چهار روز بعد منی ولی چرا تیکرت 10هفته دیگه ست.واسه من زدن 26مرداد

میگم ک سنو ۱۵ روز دیرتر زده

طبق پری ۱۵ مرداد زایمانمه😊

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆