2726
عنوان

کاربر parnian

555 بازدید | 35 پست

حرفی داشتی تو تاپیک خودت میگفتی وقتی تاپیکتو میبندی یعنی بحث تموم شده

معنی این پیغامای مسخره رو نمیفهمم😒😒

توهین کردی منم مثل بقیه نظرمو گفتم پیام دادنت چیه😒😒😒

نی نی یار لطفا رسیدگی کنین یعنی چی هرکی راحت میتونه پیام بده😐😐

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونو ولش کن اعصاب معصاب نداش کلا😂😂😂من هنوزم یادم میفته خندم میگیره

اعصاب نداره تاپیک نزنه بمن چه

این ورژن جدید هم نوبره،هرکی راحت میتونه پیغام بده😒😒

اعصاب نداره تاپیک نزنه بمن چهاین ورژن جدید هم نوبره،هرکی راحت میتونه پیغام بده😒😒

جوابشو نده..جواب بدی فک میکنه کیه...محل اینطور آدما نباید گذاش باید فقط خندید

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐
جوابشو نده..جواب بدی فک میکنه کیه...محل اینطور آدما نباید گذاش باید فقط خندید

من کلا بی اعصابم منتظرم یه توهین دیگه کنه کاربریشو بفرستم واسه نی نی یار

اخه تاپیکش بمن ربطی نداشت کلا یه پست گذاشتم اونم چون کارش واقعا زشت بود

چی شده به منم بگین.

یه کاربز تاپیک زد که بیاین هرکدوم هزارتومن بذاریم قرعه کشی کنیم بدیم به یکی بعد کمک کم بحث پیش اومد اونم الکی الکی فککنم بچهارو زیاد نمیشناخت ازحرفاشون منظور بد گرفت عصبی شد ....

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂

اره جدی میگم

من کلا یه پست گذاشتم چون از این ادمایی که میرن تو تاپیکای گذشته بقیه دنبال نقطه ضعف میگردن بدم میاد،به کاربر مامان بزرگ هم توهین کرد ناراحت شدم هرچی باشه بزرگتر ماست

پیغام میده به تو هیییچچچچچ ربطی نداره چیزی نمیدونی اظهار نظر نکن😒😒😒

منم خیلی ناراحت شدم وقتی شروع کرد به کاربر مامان بزرگ توهین کرد ،،،،،الانم داره جاهای دیگه ادبش رو نشون میده ،،،،،پرنیان رفتی نوشتی یکسری کاربر نفهم ،،،،،،،اگه شهامت داشتی تاپیکو تعطیل نمیکردی ،،،،واقعا الفاظت زشته ،،،،کاش چند جلسه مشاوره بری

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

حالا كه پيغام دادن به همه بازه حداقل بايد گزينه بلاك هم باشه

نميشه كه اينجوري اخه

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

متاسفانه تو ورژن جدید میرن تو خصوصی توهین میکنن تو تاپیک کم میارن میرن تو خصوصی خودشونو خالی میکنن به نظرم باید پیام هاشونو بزاریم تا همه بشناسنشون و بدونن اونیکه تظاهر میکنن نیستن البته من منظورم پرنیان نیست یه عده دیگه هست 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2706