2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد اونایی که عکس پروفایلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 87 پست
ممنونم دوستان .. ببخشید استارتر اینجا جاش نبود و من درددل کردم ..

بارانی جان چرا دفترچه بیمه سلامت نمیگیری؟کاملأ هم رایگانه

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
خیلی آدمهای درب و داغون و چیپی هستن خوب حرفی داری زن باش گوشی تلفن و برداربهم بگو نه که بگذاری تو اینستا و تلگ    رام عالم و آدم خبر دار بشن

دقیقا .......................مخصوصا اینایی که در رابطه با دخالت و سکوت و بخشش و امثالهم این متنا ...... از این مدل متنای فلسفی میذارن ....این جور افراد یه روز افتابین یه روز ابری .....و تمام دنیا هم باید به سازشون باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی وقت بود ندیده بودمت خوبی؟نینی توپولیت خوبه؟

سلامممم عزيزم خوبيييي؟؟ 😍😍

ني ني خوبه خدا رو شكر خاله جون  ❤️🌺 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
سلامممم عزيزم خوبيييي؟؟ 😍😍ني ني خوبه خدا رو شكر خاله جون  ❤️🌺

خاله فداش  براش رفتی لباس خوشگل بگیری؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
خاله فداش  براش رفتی لباس خوشگل بگیری؟

خدا نكنه عزيزم سلامت باشي خاله جون 😍😘😘 فقط يه دست چون هنوز جنسيت نميدونيم فقط تا الان دو تا مسمونك جي حي خريديم و يه دست لباسه سه تيكه😍😍😍

خدا نكنه عزيزم سلامت باشي خاله جون 😍😘😘 فقط يه دست چون هنوز جنسيت نميدونيم فقط تا الان دو تا مسمونك جي حي خريديم و يه دست لباسه سه تيكه😍😍😍

الهیییییییی

هزارتا بوس

براش لباسای سفید رنگ بگیر

اگه به مستحبات و اینام علاقه داری من شنیدم لباس زرد رنگ مکروهه واسه نوزاد

شیمکتو از طرف من ماچ کن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
الهییییییییهزارتا بوسبراش لباسای سفید رنگ بگیراگه به مستحبات و اینام علاقه داری من شنیدم لباس زرد رنگ مکروهه واسه نوزادشیمکتو از طرف من ماچ کن

اي جانم عزيزم چشم ميگم دَدي ببؤسه به جات خاله جون😍😍

اي جانم عزيزم چشم ميگم دَدي ببؤسه به جات خاله جون😍😍

هییییععععع

2740
هییییععععع

دعا كن براي سلامت بودن و سلامت دنيا اومدنش خاله جون 😍🌺🌺 من هنوز لك بيني دارم و استرس بالاست ولي همش فكر دنيا اومدنشم 😍😍😍❤️

دعا كن براي سلامت بودن و سلامت دنيا اومدنش خاله جون 😍🌺🌺 من هنوز لك بيني دارم و استرس بالاست ولي همش فكر دنيا اومدنشم 😍😍😍❤️

استرس لکه بینیتو بیشتر میکنه مامان گل

چشم دعات میکنم

آره واقعا مرسي عزيزم 😍😍😘😘

براش شعر بخون

دعا بخون از خوبیای زندگی بگو یادش بده با مشکلات چجوری برخورد کنه