2737
2734
عنوان

یه سوال مسخره🤣 کسایی ک تو برج زندگی میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3394 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه اش شیشه است از پایین تا بالا

خوب این یکم دلهره آوره.اما انشالله چیزی نمیشه به دخترت بگو نره نزدیک پنجره و شیشه

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
2731
2738

Arianaz:

سلام کسانیکه سرپرست خانوارمیباشندو بیکارهستندبه سامانه www.samanehrefah.ir مراجعه کنندودرطرح مستمری مددجویی(گزینه۴) ثبت نام کنندکه دولت مبلغی به آنهاماهیانه پرداخت کندلطفأاطلاع رسانی کنید.

اقدام زیبا از دولت دکتر روحانی

ثبت نام خانواده های کم درآمد برای دریافت مستمری

خانواده‌هایی که درآمد آنها بدون یارانه نقدی که می‌گیرند کمتر از 700 هزارتومان است، با مراجعه به کافی نت می توانند ثبت نام کنند

مدارک لازم سناسنامه و کارت ملی اعضای خانواده به همراه یک قطعه عکس. لازم به ذکر است مستمری تعیین شده برای خانواده‌های پنج نفره و بیشتر، ۴۶۵ هزار تومان، خانوارهای چهار نفره، ۴۱۸ هزار تومان، سه نفره، ۳۲۰ هزار تومان، دو نفره؛ ۲۵۰ هزار تومان و یک نفره ۱۴۸ هزار تومان است.

ودر انتها خواهشمندیم از کسانی که میشناسید و نیازمندند هستند این پیام را برای آنها بفرستید.

خدایا دوست داریم

نه بابا نترس اصلا شيشه كه به همين راحتي نميشكنه

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
2706