2733
2734
عنوان

دوستان مهربان ,تشریف بیارید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 32 پست

ولی شیر تو گرما خراب میشه ک،واسه گربه ها ضرر نداره؟

مثلن بعد از چن ساعت یه گربه بیاد اون شیرو بخوره چی؟

ظرفاشم ک واسه محیط زیست ضرر دارن،کاش واسه ظرفا بشه فکره دیگ ای بکنیم

بکوش تا عظمت درنگاه تو باشد، نه در آنچه به آن                                مینگری! 💖🍃                    "آندره ژید"
ولی شیر تو گرما خراب میشه ک،واسه گربه ها ضرر نداره؟مثلن بعد از چن ساعت یه گربه بیاد اون شیرو بخوره چی؟ظرفاشم ک واسه محیط زیست ضرر دارن،کاش واسه ظرفا بشه فکره دیگ ای بکنیم

پوست هندونه😄😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی شیر تو گرما خراب میشه ک،واسه گربه ها ضرر نداره؟مثلن بعد از چن ساعت یه گربه بیاد اون شیرو بخوره چی؟ظرفاشم ک واسه محیط زیست ضرر دارن،کاش واسه ظرفا بشه فکره دیگ ای بکنیم

نیکولا کوچولو جان.من خودم گربه میبینم زیر ماشین کز کرده یا داره راه میره و متعلق به همون محله هست میرم تو بقالی و براش خرید میکنم.همونجا داغ داغ بهش شیرو بده. اگه تو ظرف شیر بریزیم یه جای بی گربه,تا یه گربه ای بیاد بخواد پیداش کنه ممکنه طول بکشه و شیر خراب بشه.

در مورد محیط زیست هم انقدر مواد زاید تو خیابانها ریخته میشه که این دو سه تا ظرف پیشش هیچه. فردا صبحش  رفتگر محترم میاد جاروش میکنه.منتها من خودم شخصا اگه در اون مسیر تردد داشته باشم, ظرف رو زمین مونده را دولا میشم, بر میدارم و میندازم سطل زباله. چون خودم قبلا گذاشتمش.اما اگه از اون خیابان  یکبار رد بشم و برم. میسپرمش به جناب رفتگر 

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
پوست هندونه😄😄😄

پوست هندونه چی؟؟ نریزین شیرو تو پوست هندونه .....گربه ها میوه نمیخورن.مسموم میشن

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2728

نیکولا جون انقدر ظرف همین شکلی در طی روز استفاده میشه.حالا چند تاظرف  برای چند تا گربه ضرری به محیط زیست نمیزنه گلم. اگه خیلی ضرر میزد انسانها استفاده نمیکردن

درسته،ولی من علاوه بر حامی حقوق حیوانات،حامی محیط زیست هم هستم  

میشه مثلن یه ظرف پلاستیکی (نه یه بار مصرف) رو بزاریم کنار یه درختی باغچه ای ک گربه ها اون اطراف زیادن،بد واسشون هرروز تو اون غذابریزیم بالاشم یه کاغذ بچسبونیم ک ظرفه رو برندارن بندازن آشغالی!

یه ذره فانتزیش زیاد شد!😁😁😐

بکوش تا عظمت درنگاه تو باشد، نه در آنچه به آن                                مینگری! 💖🍃                    "آندره ژید"
پوست هندونه😄😄😄

ایده خوبیه ولی حیف ک دوستمون میگن اینجوری گربه ها مسموم میشن  

درسته،ولی من علاوه بر حامی حقوق حیوانات،حامی محیط زیست هم هستم  میشه مثلن یه ظرف پلاستیکی (نه یه بار مصرف) رو بزاریم کنار یه درختی باغچه ای ک گربه ها اون اطراف زیادن،بد واسشون هرروز تو اون غذابریزیم بالاشم یه کاغذ بچسبونیم ک ظرفه رو برندارن بندازن آشغالی!یه ذره فانتزیش زیاد شد!😁😁😐

نیکولا جون درسته. چه خوب که به محیط زیست اهمیت میدی.اما چون توش شیر ریختی دیگه برای دور دوم قابل استفاده نیست.مگر اینکه شسته بشه که ارزش نداره

2738
ایده خوبیه ولی حیف ک دوستمون میگن اینجوری گربه ها مسموم میشن

آره نیکولا جان شیر تو ظرف بکر و تمیز ریخته بشه خوبه

گربه ها هیچ میانه ای با میوه ندارن

پرنده ها رو هم فراموش نکنید من دوسشون ددارم😃😆

اگه واسشون نون میریزید نون رو به قسمت های کوچیک تقسیم کنید چون بضیاشون متوجه نیستن یه قسمت بزرگ از نون رو میخورن گیر میکنه تو گلوشون و بضی وقتا خفه میشن😢

نیکولا جون درسته. چه خوب که به محیط زیست اهمیت میدی.اما چون توش شیر ریختی دیگه برای دور دوم قابل استفاده نیست.مگر اینکه شسته بشه که ارزش نداره

اوهوم میدونم...

آره نیکولا جان شیر تو ظرف بکر و تمیز ریخته بشه خوبهگربه ها هیچ میانه ای با میوه ندارن

من یه بار به یه گربه انبه تعارف کردم دستمو چنگ انداخت! 😂😐

میگم تعارف کردم چون واقعن با احترام انبه رو گرفته بودم جلوش! 😂😂😂😑

پرنده ها رو هم فراموش نکنید من دوسشون ددارم😃😆اگه واسشون نون میریزید نون رو به قسمت های کوچیک تقسیم کنید چون بضیاشون متوجه نیستن یه قسمت بزرگ از نون رو میخورن گیر میکنه تو گلوشون و بضی وقتا خفه میشن😢

من خودم برای یاکریم ها و گنجشکها ارزن میذارم. هر روز مهمونی داریم اینجا   

من یه بار به یه گربه انبه تعارف کردم دستمو چنگ انداخت! 😂😐میگم تعارف کردم چون واقعن با احترام انبه رو گرفته بودم جلوش! 😂😂😂😑

عزیزم......دیدی میوه نمیخورن نیکولا جان  

من خودم برای یاکریم ها و گنجشکها ارزن میذارم. هر روز مهمونی داریم اینجا

خخ چ بانمک  

2706