2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یا شفیق من لا شفیق له

یا رفیق من لا رفیق له🥺

یا طبیب من لا طبیب له

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

اى دوستِ آن کس که دوستى ندارد

اى طبیبِ آن کس که طبیبى ندارد

اى پاسخ دهِ آن کس که پاسخ دهی ندارد. 

اى یارِ دلسوزِ آن کس که دلسوزى ندارد

اى رفیقِ آن کس که رفیقی ندارد

اى فریادرسِ آن کس که فریادرسى ندارد

اى راهنماى آنکه راهنمایى ندارد

اى مونسِ آنکس که مونسى ندارد

اى ترحم کننده ی آن کس که ترحم کننده اى ندارد

اى همدمِ آن کس که همدمى ندارد..

فراز ۵۹ دعای جوشن کبیر

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
یا نور النور...

امضاتو خوندم الان دم سحری دقیقا چه کنم مدیونت نشم. بقیه هم نگن این چرا خل شده؟😄

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
من اون قسمت  یا رزاق الطفل صغیر و یا راحم الشیخ‌الکبیر نمی‌دونم چرا این بخش حس عجیبی بهم د ...

اره منم اینو دوست دارم و یاد حضرت علی اصغر میفتم

من اون قسمت  یا رزاق الطفل صغیر و یا راحم الشیخ‌الکبیر نمی‌دونم چرا این بخش حس عجیبی بهم د ...

یا جابر العظم الکسیر

انگار خدا جبران کننده همه چیزه همه چیز

2706