2733
2734
عنوان

موندم موهامو پسرانه بزنم یان

91 بازدید | 14 پست

خیلی شیکه ودوسش دارم اما شال هی میفته،ازطرفی صورتم لاغروزاویه دار بهم میاداگه همون مدلی که میخوام کوتاه کنن،شما میپسندید؟ 

واسه عروسی یجوری نیست؟عروسی فامیل نزدیکه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من که زدم خیلی پشیمون شدم اولش قشنگه بعدش لحظه شماری میکردم دوباره بلند شه همه رقم ببندمشون!!!

وای اره وقتی به گردنت میچسبه ونمیتونی ببندی مرسی ازنظرت

2731
2740
😂😂😂ممنون که به کل پشیمونم کردی

خواهش میکنم ، بابا تو چه جراتی داری من از ترس اینکه موهامو زیاد کوتاه نکنن حتی واسه نوک گیری هم نمیدم آرایشگاه میدم مامانم نوکش رو بزنه اونم از ترس من درحد پرز میزنه 😂 بعد تو میخایی خودت کچل کنی اگر بهت نیاد یاپشیمون بشی حداقل یه سال باید صبر کنی تا اندازه دم موش بشه بیخیال شو دختر 

خواهش میکنم ، بابا تو چه جراتی داری من از ترس اینکه موهامو زیاد کوتاه نکنن حتی واسه نوک گیری هم نمید ...

چشم😂😂😂

سلام دوست عزیز ببخشید بیجا سوال میکنم، ولی شما اسم دخترتون رو عوض کردید یا با همون کنار اومدید، چطور ...

کناراومدم خیلی هم دوسش دارم😍همینکه چندبار صدابزنید بزرگترشد،اینقد به دلتون میشینه.بچه شمااسمش چی هست

2706