2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 821783 بازدید | 41330 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز زوده من پنج روز از حسابم گذشته بود بازم کمرنگ بود تو که هنوز زوده

توام امپول اچ سی جی زده بودی ؟ بعد ۵ روز از موعدت تست زدی ؟ داری عکسشو بفرسی ؟ چند بود تیتر بتات .. پس چطور برا بعضیا بعد ۱۴ روز از امپول پررنگ میوفته

🖤دخترم🖤
قربونت بشم ثریای قشنگم. از اعماق قلبم برات ارامش دعا میکنم. الهی ب حق عظمت و بزرگی‌و لطف خدای مهربون ...

فداتشم من مامان ايليا❤️😍

مرسي عزيزدلم

انشالله كه گل پسرت صحيح و سالم بياد بغلت😍

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 
من الان ۶ ماه دارم ثریا جان.  چقدر خوشحال شدم گفتی سال جدید می خوای اقدام کنی.  بهترین ه ...

به به بسلامتي خداروشكر نصف راه رو رفتي😍

فداي تو حتما خواستم اينجاهم اعلام ميكنم 

همه چي يادم رفته كمك ميگيرم ازتون😂😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشد چون خدا نخواست💔و بلاخره معجزه هميشه اتفاق ميوفته در تاريخ ٠٣/٠٣/٠٣ بيبي چكم مثبت شد💕خدايا خودت مراقبِمون باش🤍 
قربونت عزیزم سال نوی شمام و بقیه بچه ها مبارک از خدا بهترین هارو برات میخوام تو سال جدید نترس عزیزم ...

اي جونم وروجك دوست داشتني😂😍

الهي امينننن😂😍

عزيزدلم مرسي از دعاي قشنگت😍

منم خيلي دير ب دير ميام اصلا نميرسم درست حسابي 

ولي هميشه بهتون فكر ميكنم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40