2737
2734
عنوان

وایاز بهار متنفرم چرا اینجوریه

106 بازدید | 9 پست

وحشتناک خسته و خواب آلود

سر ی چیزی باید کم بخوابم خیللی کم

ولی نمیتونم انگار، نمیشه

چیکار کنم💔

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       

سر چی؟

قهوه بزن

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اه دقیقا

تو چه میکنیی

مث خر خوابم میاد

عصرم کلی خوابیدم

@_پناهک_                                                               آب و نون چیه!؟ قد هوا لنگتم:)       
سر چی؟ قهوه بزن

تاثیر داره؟ چون خیلی وحشتنتک خوابم میادش

کاپوچینو و نسکافه جایگزین نمیشن؟ 

تاثیر داره؟ چون خیلی وحشتنتک خوابم میادش کاپوچینو و نسکافه جایگزین نمیشن؟ 

اره 

کاپوچینو نه 

نسکافه هم خیلی کم 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740