2752
2734
عنوان

لطفا بیایید خیلی گریه کردم حالم بده.عفونت زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 50 پست
لباس زیرت را هر روز عوض کن دوست منم مجرد بود همینطور شد دکتر گفت از بس با صابون و شامپو شسته اینطور ...

واییییی دقیقا منم بیس چار ساعت با شامپو میشورم

نبلید بشورم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم چجوری بیشتر توضیح میدی

اگه متاهلین میرین پزشک متخصص زنانی که لیزر انجام میده تومطبش توچندثانیه لیزرواسه زخم وعفونت انجام میده خلاص میشی .بدون دردوخونریزی وآبریزش و..... من درمان دارویی خسته م کرده بودجواب ندادحتی دوبارفریزشدم که کاراشتباه وزمان برو سختی بود یکماه هم نزدیکی نداشتم مدام ترشحات آبکی وقرص و.... خسته شدم آخرش بادوبارفریزهم خوب نشدرفتم لیزرکردم تویک جلسه چندثانیه ای تموم شدورفت خداروشکر بعدشم باردارشدم  خیلی راضی ام ازلیزر کاش ازاول لیزرمیکردم خیلی بیشترازلیزرهزینه فریزودوا درمون کردم ازاون بدتر غرغرهای شوهرم که میگفت فقط تو دکتریم خسته م کرده بود.

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پنیرک چیکار کردئ

ی تجربه دارم ی سال عفونت سوزش خارش داشتم تمام متخصص تهران رفتم ی دکتر تمام دارو هام ریخت دور بهم گف از بس دارم خوردی بدنت گرم شده و بدنت به دارو حساس شده سس مایونز و قرمز فلفل سوسیس کالباس پفک چیپس وادویه جات قط کن و کوش دادم دو هفته نکشید خوب خوب شدم امتحان کن البته ی قرص حساسیت داد بهم 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 
اگه متاهلین میرین پزشک متخصص زنانی که لیزر انجام میده تومطبش توچندثانیه لیزرواسه زخم وعفونت انجام می ...

خداروشکر ک خوب شدی عزیزم...فریز برا زگیل هست یا عفونت هم میشه؟هزینش توضیح میدی چقد بود؟

چه لیزری .. من ازن تراپی رفتم بعد یک ماه برگشت 

والا لیزرشونمیدونم من توبوشهر دکترلیلا جعفری رفتم میتونیدتونت بزنیدسرچ کنیدشماره مطبش هست بپرسیدازمنشیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه لیزری .. من ازن تراپی رفتم بعد یک ماه برگشت 

مال من برنگشت مهرماه تاالان خیلی خوبم البته دوهفته مراقبت میخوادنزدیکی نکنی دوتاقرص وشیاف هم دادکه مطمعن بشه عفونت وزخم برنمیگرده بعدش گفت بعدازدوهفته بیادوباره معاینه که بازمطمعن بشم برنگشته هنوزم هنوزه میرم پیشش خیلی دکترمطمعن وباسوادیه خیلی راضیم ازلیزرش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40