2733
2734
من کار میکردم خیلی عالی بود الانم باردارم شرایطش و ندارم وگرنه خیلییی جای پیشرفت داره و درآمد توش را ...

من فقط روبیکا دارم بنظرت خوبه درامدش؟

اخه اینستا ندارم برا همون میپرسم

ببخشید تازه امروز ثبت نام کردم تو دوتا گروه بردنم ولی چیزی ازش متوجه نشدم اگ حوصله داشتی ی توضیح کوتاه میدی؟

اینستا فعالیت داشتی؟ ببخشید درامدت چقدر بود از اولش

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط روبیکا دارم بنظرت خوبه درامدش؟ اخه اینستا ندارم برا همون میپرسم ببخشید تازه امروز ثبت نام ک ...

سلام گلم چطوری توی روبیکا کار میکنی میشه کمکم کنی خیلی به درآمد احتیاج دارم خدا خیرت بده اگه راه حلی بلدین بهم بگین🤲🙏⚘

2731
سلام منم دربدر دنبال درامدم شده حتی یه تومن در ماه.....این دوره ای که خریدی چقدر دادی؟؟؟

۳۹۸ تومن

میگه اموزشش ۲ تومنه هر دفعه مثلا هرماه ی تاریخی رو میگه مثلا ایندفعه گفت ۲۱ اردیبهشت سرساعت ۱۲ هرکی ثبت نام کنه ۳۹۸. منم اینطوری ثبت نام کردم اموزشش خوبه خوب یاد میده چکار کنی پیجت فالوورات برن بالاتر منتها من اصلا نیم ساعتم درروز وقت نمیکنم هنوز شروع نکردم

سلام منم دربدر دنبال درامدم شده حتی یه تومن در ماه.....این دوره ای که خریدی چقدر دادی؟؟؟

خودشونم کارفرما دارن ی مدت ک پیج زدی و فالورات رفتن بالاتر ب بقیه معرفیت میکنه برا ادمینی

سلام گلم چطوری توی روبیکا کار میکنی میشه کمکم کنی خیلی به درآمد احتیاج دارم خدا خیرت بده اگه راه حلی ...

پیج میزنی یا کانال میزنی یادت میده چکار کنی فالورات برن بالاتر و وقتی ی پیج خوب با فالور خوب داشتی معرفیت میکنه ب کارفرماهایی ک داره برا ادمینی

پست قبلیمم تاضیح دادم گلم