2752
2734
عنوان

چه حسرتی داری🙂

1641 بازدید | 97 پست

بزرگ ترین حسرت زندگیتون چیه🙂😅

ولى من بخاطر بودنته که زندم، بخاطر بودنته که دارم همه چیو تحمل میکنم، بخاطر بودنته که دلم خوشه به این زندگی، آخه بودنت بوی امید و زندگی کردن میده، آخه تو با بودنت نور میبخشی به روحم و  جون میدی به جسم خستم.  آخه تو با بودنت دنیامو قشنگ کردی🫂 دردت به جونم عشق قشنگم ❤️m❤️ دعا کنید  منو عشقم زودی مال هم بشیم❤️🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خودم کاش هیچ وقت گوشی نمی خریدم کاش هیچ وقت وارد روبیکا یا هیچ برنامه ایی نمی‌شدم کاااش

ولى من بخاطر بودنته که زندم، بخاطر بودنته که دارم همه چیو تحمل میکنم، بخاطر بودنته که دلم خوشه به این زندگی، آخه بودنت بوی امید و زندگی کردن میده، آخه تو با بودنت نور میبخشی به روحم و  جون میدی به جسم خستم.  آخه تو با بودنت دنیامو قشنگ کردی🫂 دردت به جونم عشق قشنگم ❤️m❤️ دعا کنید  منو عشقم زودی مال هم بشیم❤️🫂

دغدغه مالی نداشتن

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست
2706